Microsoft zapowiada wojnę na GamesCom

Microsoft zapowiada wojnę na GamesCom

Microsoft zapowiada wojnę na GamesCom
Mateusz Gajewski
17.06.2010 16:21

SONY zdecydowanie wygrało ostatnią walkę, jaką były konferencje podczas targów E3. Takie jest moje subiektywne zdanie, choć głosy oddane przez Was w ankiecie świadczą inaczej. Microsoft chyba się połapał o co w tym wszystkim chodzi, bowiem firma z Redmond już zapowiedziała, że nie składa jeszcze broni. Na E3 nie pokazaliśmy wszystkiego co mamy - powiedział jeden z przedstawicieli firmy. Kolejna bitwa rozegra się na GamesCom.

SONY zdecydowanie wygrało ostatnią walkę, jaką były konferencje podczas targów E3. Takie jest moje subiektywne zdanie, choć głosy oddane przez Was w ankiecie świadczą inaczej. Microsoft chyba się połapał o co w tym wszystkim chodzi, bowiem firma z Redmond już zapowiedziała, że nie składa jeszcze broni. *Na E3 nie pokazaliśmy wszystkiego co mamy *- powiedział jeden z przedstawicieli firmy. Kolejna bitwa rozegra się na GamesCom.

Oliver Kaltner z niemieckiego oddziału Microsoftu zapowiada, że pokaz firmy z Redmond na GamesCom będzie "większy" i bardziej "spektakularny" (od pokazu z zeszłego roku - dop. red.):

Zainwestowaliśmy dobrze - i ponieważ nie pokazaliśmy wszystkiego na E3 mamy w zanadrzu sporo świeżych wiadomości, które ujawnimy na GamesCom - dodał Kaltner.

Z pewnością możemy się przygotować na spore wsparcie Kinecta. Na GamesCom właśnie ma zostać ujawniona europejska cena urządzenia. Zobaczymy także na pewno nowe gry, być może coś bardziej ambitnego niż produkcje pokazane na E3. Już teraz mówi się o tym, że grając w Kinecta ludzie wyglądają żałośnie:

Sam aż tak bym tego nie określił, wszakże osobnik na zdjęciu gra w Sonica, grę która tego typu ruchów wręcz wymaga. Kinect prawdopodobnie zadebiutuje w listopadzie. Wówczas sprawdzimy osobiście "z czym to się je"...

Źródło: gamesthirstn4g

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)