Mikrofalówka do 500 zł - propozycje

Strona głównaMikrofalówka do 500 zł - propozycje
08.02.2018 10:00
Mikrofalówki do 500 zł są kompromisem między ceną a jakością
Mikrofalówki do 500 zł są kompromisem między ceną a jakością
Źródło zdjęć: © iStock.com/claudiio Doenitz
Sylwia Ścibak
Sylwia Ścibak

Jeżeli chcemy mieć funkcjonalną mikrofalówkę, ale nie chcemy wydać za dużo, możemy rozglądać się za urządzeniami do 500 zł. Oto propozycje pięciu mikrofalówek, które kosztują mniej niż 500 zł.

Mikrofalówka Sharp R222STWE

Mikrofalówka marki Sharp wykonana została ze stali nierdzewnej
Źródło zdjęć: © sharphome.nl
Mikrofalówka marki Sharp wykonana została ze stali nierdzewnej

Pierwszą propozycją na liście jest mikrofalówka marki Sharp. Ten model ma 800-watowy silnik i talerz obrotowy o średnicy 25,5 cm, a przy tym jest sterowany elektronicznie i może zostać nastawiony na jeden z pięciu poziomów mocy. Jego podstawową funkcją jest rozmrażanie i gotowanie, a dodatkowo ma aż 8 programów automatycznych. Nie wyposażono go w grilla.

Mikrofalówka Sharp R222STWE ma 25,8 cm wysokości, 44 cm szerokości, 35,9 cm głębokości. Jej pojemność wynosi równe 20 l. Obudowę tej kuchenki mikrofalowej wykonano ze stali nierdzewnej, która jest gwarancją wytrzymałości.

Mikrofalówka Beko MGF 20210X

Mikrofalówka marki Beko posiada zabezpieczenie przed dziećmi
Źródło zdjęć: © beko.pl
Mikrofalówka marki Beko posiada zabezpieczenie przed dziećmi

Mikrofalówka Beko MGF 20210X ma 800 W mocy, 20 l pojemności i talerz obrotowy o średnicy 25.5 cm. Zastosowano w niej elektroniczne sterowanie z 7 poziomami mocy do wyboru. Dodatkowym atutem tego AGD jest 1000-watowy grill. Urządzenie zostało też wyposażone w zabezpieczenie przed dziećmi, timer i funkcję szybkiego startu.

Podstawowymi funkcjami modelu MGF 20210X od Beko jest rozmrażanie i gotowanie. Mikrofalówka ma 25,8 cm wysokości, 43,9 cm szerokości i 34 cm głębokości, dlatego nie zajmie w kuchni wiele miejsca.

Mikrofalówka Samsung GE83X

Mikrofalówka marki Samsung posiada funkcję gotowania kombinowanego 1
Źródło zdjęć: © samsung.com
Mikrofalówka marki Samsung posiada funkcję gotowania kombinowanego 1

Następną propozycją kuchenki mikrofalowej do 500 zł jest urządzenie marki Samsung wykonane z emalii ceramicznej, którego moc wynosi 800 W. Ten model mikrofalówki jest sterowany elektronicznie, posiada 6 stopni regulacji mocy, a jego podstawowymi funkcjami są: rozmrażanie, podgrzewanie oraz gotowanie kombinowane, które polega na zastosowaniu mocy mikrofali i grilla jednocześnie.

Dodatkowo model Samsung GE83X wyposażono w funkcję blokady rodzicielskiej, tryb szybkiego rozmrażania, timer oraz grill o mocy 1200 W.

Mikrofalówka marki Samsung ma 27,5 cm wysokości, 48,9 cm szerokości, 35,4 cm głębokości oraz 23 l pojemności.

Mikrofalówka Electrolux EMS 21400 W

Mikrofalówka marki Electrolux posiada aż 11 poziomów regulacji mocy
Źródło zdjęć: © electrolux.pl
Mikrofalówka marki Electrolux posiada aż 11 poziomów regulacji mocy

Wśród mikrofalówek poniżej 500 zł na uwagę zasługuje też urządzenie marki Electrolux, które jest sterowane elektronicznie. Ta kuchenka mikrofalowa ma 21-litrową pojemność, 800-watowy silnik i duży talerz obrotowy, którego średnica wynosi aż 27 cm. Do tego dochodzi 11 poziomów regulacji mocy do wyboru, dzięki którym pracę mikrofalówki można łatwo dostosować do rodzaju pożywienia.

Mikrofalówka Electrolux EMS 21400 W rozmraża, gotuje, a także grilluje. Dodatkowo posiada zegar oraz funkcję sygnalizacji końca cyklu gotowania.

Ten model ma 28,7 cm wysokości, 48,5 cm szerokości, 42,2 cm głębokości.

Mikrofalówka Candy CMXG22DS

Model CMXG22DS od Candy może zostać zaprogramowany na jeden z pięciu stopni mocy
Źródło zdjęć: © candyappliances.com
Model CMXG22DS od Candy może zostać zaprogramowany na jeden z pięciu stopni mocy

Candy CMXG22DS to jedna z najlepszych mikrofalówek do 500 zł. Charakteryzuje ją duża, 22-litrowa pojemność oraz funkcja grill, która pozwala przyrządzić w niej pieczone potrawy, np. pierś z kurczaka czy karkówkę. Do podstawowych funkcji tej kuchenki mikrofalowej należą jednak podgrzewanie i rozmrażanie.

Model CMXG22DS od Candy może zostać zaprogramowany na jeden z pięciu stopni mocy, a wszystko to dzięki wygodnemu, elektronicznemu sterowaniu. Dużą zaletą tego AGD jest też aż 40 różnych programów automatycznych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)