Mini Mobile Robotic - drukarka na każdą kieszeń

Mini Mobile Robotic - drukarka na każdą kieszeń

Mini Mobile Robotic - drukarka na każdą kieszeń
Adam Bednarek
11.04.2014 10:17, aktualizacja: 11.04.2014 11:40

Tyle że w tym przypadku chodzi nie o cenę, tylko o... rozmiar.

Mini Mobile Robotic jest chyba jedną z najmniejszych (o ile nie najmniejszą) drukarek na świecie. Zmieści się w plecaku, torbie, a pewnie nawet i w kieszeni. Drukowanie wreszcie może stać się szybkie i wygodne.

Dzisiaj jest z tym problem, bo prawie zawsze musimy znajdować się w miejscu, gdzie jest drukarka. W biurze czy szkole teoretycznie zawsze jakaś się znajdzie, ale po co się męczyć, skoro drukarka może być zawsze z nami?

Taką przyszłość drukowania widzą twórcy Mini Mobile Robotic.

Obraz

Minidrukarkę kładzie się na papierze, a ta jeżdżąc po nim, wypełnia go żądaną treścią. Urządzenie łączy się bezprzewodowo ze smartfonami, tabletami i laptopami, więc drukować da się wszędzie.

Wypełnienie strony A4 zajmuje Mini Mobile Robotic 40 sekund. Na jednym atramencie można wydrukować łącznie tysiąc stron. Problemem może być bateria, ponieważ drukarka pracuje średnio przez godzinę. Urządzenie ładuje się za pomocą USB.

Obraz

Na Kickstarterze, gdzie twórcy zbierają pieniądze, za Mini Mobile Robotic trzeba zapłacić aż 180 dolarów. To dużo, ale z drugiej strony drukarkę mamy zawsze i wszędzie ze sobą. Współpracuje ona z wieloma urządzeniami, na dodatek może drukować na papierze o różnej wielkości. To naprawdę wygodny i praktyczny gadżet.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)