Miniwideo - czy ty Też masz animowane ciuchy?

Strona głównaMiniwideo - czy ty Też masz animowane ciuchy?
03.10.2010 12:07
LED
LED
Marcin Krzewicki
Marcin Krzewicki

Pamiętacie stare dobre czasy, kiedy to "migające" adidasy były w modzie? Na pewno tak. Teraz LED-owe ciuchy przeżywają drugą młodość. Oczywiście nie tylko obuwie, ale inne części garderoby.

Migoczące światełka na koszulce wcale nie muszą być obciachowe. Wystarczy odrobina pomysłu abyśmy z "żarówki" przeobrazili się w informację turystyczną. Przykładem może być ta oto koszulka, która z powodzeniem wskazuje siłę dostępności sieci WiFi.

Świetliste koszulki mogą zastąpić inne, tradycyjne szyldy reklamowe, które noszone są po miastach przez najętych do tego nieszczęśników. Oczywiste jest, że wcześniej czy później wszyscy przyzwyczają się do nowej formy reklamy i nie będą na nią zwracali uwagi tak samo jak na ulotki. Jednak póki takie rozwiązanie można jeszcze uznać za innowacyjne, to warto je czym szybciej wykorzystać.

Futurystyczne elegancja

Z kolei na tym wideo możecie obejrzeć LED-ową suknię ślubną. Może ten model jest odrobinę przesadzony, ale wyobraźcie sobie jak mogłaby wyglądać podobna sukienka z mniejszą ilością delikatnie migoczących, białych LED-ów, które uaktywniają się synchronicznie do ruchów panny młodej. Ktoś może uznać to za ekstrawagancję i przesadę, ale wystarczy dobry smak i wyczucie, by z wręcz śmiesznych dodatków stworzyć prawdziwe dzieło sztuki.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)