Miniwieże do 1000 zł. Niewielki sprzęt audio, który zaskakuje brzmieniem

Miniwieże do 1000 zł. Niewielki sprzęt audio, który zaskakuje brzmieniem

Miniwieże blisko 1000 zł oferują wiele przydatnych funkcji
Miniwieże blisko 1000 zł oferują wiele przydatnych funkcji
Źródło zdjęć: © philips.pl
Sylwia Ścibak
04.03.2018 08:08, aktualizacja: 09.03.2022 10:37

Współczesne miniwieże wyposażone są nie tylko w standardowe odtwarzacze płyt i radio, ale także interfejsy sieciowe i uniwersalne, dzieki którym mogą komunikować się i z małymi i z dużymi sprzętami. Oto propozycje pięciu miniwież do 1000 zł.

Miniwieża Sony CMT-SBT100

Miniwieża marki Sony łączy się z urządzeniami Apple
Miniwieża marki Sony łączy się z urządzeniami Apple© sony.pl

Ten model małej wieży posiada odtwarzacz CD Audio, analogowe radio FM i AM, a także technologię Bluetooth oraz NFC, umożliwiającą natychmiastowe parowanie urządzeń przenośnych i odtwarzanie plików dźwiękowych w formatach: MP3, WMA, AAC. Ponadto miniwieża marki Sony jest kompatybilna z urządzeniami Apple, zatem może bez problemu połączyć się z np. iPhonem.

To urządzenie posiada korektor dźwięku, wyłącznik czasowy oraz podbicie basu. Prócz złącza USB posiada także wejście antenowe, wejście liniowe audio AUX, a także wyjście słuchawkowe.

Miniwieża Pioneer XHM32VS

Model XHM32VS firmy Pioneer posiada odtwarzacz płyt CD-RW, CD-R, DVD-R, DVD-RW
Model XHM32VS firmy Pioneer posiada odtwarzacz płyt CD-RW, CD-R, DVD-R, DVD-RW© pioneeraudiovisual.eu

Model XHM32VS firmy Pioneer posiada odtwarzacz płyt CD-RW, CD-R, DVD-R, DVD-RW oraz analogowe radio FM. Może odtwarzać również obrazy w formatach: DivX, Xvid, JPEG i muzykę z urządzeń przenośnych w formatach: MP3, WMA. Podobnie jak inne miniwieże z tego zestawienia, Pioneer XHM32VS posiada interfejs Bluetooth, wyłącznik czasowy, korektor dźwięku oraz regulację tonów wysokich/niskich. Ponadto jest kompatybilny z urządzeniami marki Apple.

To urządzenie zostało też wyposażone w wejście antenowe, wejście liniowe audio AUX, wyjście AV, wyjście komponentowe, wyjście słuchawkowe oraz HDMI i USB.

Miniwieża Pioneer X-HM26D-B

Miniwieża Pioneer zmieści się nawet na niewielkiej półce
Miniwieża Pioneer zmieści się nawet na niewielkiej półce© pioneeronline.ru

Kolejną propozycją jest miniwieża Pioneer X-HM26-B z odtwarzaczem płyt CD, CD-RW, CD-R, radiem FM. Urządzenie obsługuje także pasma DAB i DAB+ oraz interfejs Bluetooth, za pomocą którego można strumieniowo przesyłać muzykę w formacie MP3 ze smartfona. Ponadto ten model miniwieży ma podbicie basu, zegar, korektor dźwięku, wyłącznik czasowy, system dźwięku przestrzennego oraz regulację tonów wysokich/niskich.

Miniwieżę marki Pioneer wyposażono w interfejs USB, wejście antenowe, wejście liniowe audio AUX, wyjście słuchawkowe oraz wyjście liniowe audio.

Miniwieża Philips BTD7170

Miniwieża marki Philips może odtwarzać płyty w formacie DVD
Miniwieża marki Philips może odtwarzać płyty w formacie DVD© philips.pl

Miniwieża Philips BTD7170 może odtwarzać zarówno standardowe płyty CD, jak i płyty DVD oraz SDVD, dzięki czemu jest w stanie skomunikować się z telewizorem i odtwarzać filmy w formacie DivX. Miniwieża marki Philips wyposażona została także w radio FM oraz alarm, korektor dźwięku, wyłącznik czasowy i funkcję regulacji tonów wysokich/niskich.

Model marki Philips posiada wejście antenowe, wejście liniowe audio AUX, wyjście AV, wyjście do aktywnego subwoofera, wyjście słuchawkowe oraz standardowy interfejs USB i HDMI.

Miniwieża Pioneer X-CM56D-R

Miniwieża marki Pioneer zawiera funkcję DAB i DAB+
Miniwieża marki Pioneer zawiera funkcję DAB i DAB+© pioneeraudiovisual.eu

Ostatnią propozycją jest jeszcze jedna mała wieża wyprodukowana przez firmę Pioneer, która oprócz standardowego odtwarzacza płyt CD-RW, CD-R i CD Audio posiada także radio AM i FM z technologią DAB i DAB+. Poza tym miniwieża Pioneer X-CM56D-R może łączyć się z innymi urządzeniami dzięki standardom Bluetooth i NFC. W dodatku urządzenie posiada korektor dźwięku i wyłącznik czasowy. Jego moc całkowita wynosi 30 W.

Miniwieża Pioneer X-CM56D-R została wzbogacona o złącze USB, wyjście liniowe audio oraz wyjście słuchawkowe.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)