Miniwieże do 800 zł

Miniwieże do 800 zł14.02.2018 09:51
Dobrą miniwieżę dostaniemy za mniej niż 800 zł
Dobrą miniwieżę dostaniemy za mniej niż 800 zł
Źródło zdjęć: © pixabay.com
Sylwia Ścibak

Małe wieże są nierzadko dobrą alternatywą dla wież standardowych, ponieważ nie zajmują wiele miejsca i odtwarzają muzykę w wielu uniwersalnych formatach. Przyjrzyjmy się pięciu miniwieżom do 800 zł.

Miniwieża Pioneer X-CM56-GR

Miniwieża Pioneer jest dostępna nie tylko w kolorze miętowym, ale także w kolorze białym, czarnym i morelowym
Źródło zdjęć: © pioneeraudiovisual.eu
Miniwieża Pioneer jest dostępna nie tylko w kolorze miętowym, ale także w kolorze białym, czarnym i morelowym

Pierwszą propozycją jest miniwieża Pioneer X-CM56-GR, która posiada standardowy odtwarzacz płyt CD-RW, CD-R, CD Audio, a także radio FM i AM z RDS. Ten model niewielkiej wieży łączy się z innymi urządzeniami przez interfejs Bluetooth oraz NFC, więc może odtwarzać także pliki dźwiękowe w formacie MP3.

Jak na miniwieżę poniżej 800 zł, urządzenie Pioneer X-CM56-GR posiada całkiem sporo przydatnych funkcji dodatkowych, takich jak: korektor dźwięku, wyłącznik czasowy i podbicie basu. Model wyposażono w złącze USB, wyjście liniowe audio, a także wyjście słuchawkowe.

Miniwieża LG CM 2760

Miniwieża marki LG łączy się z innymi urządzeniami przez Bluetooth
Źródło zdjęć: © lg.com
Miniwieża marki LG łączy się z innymi urządzeniami przez Bluetooth

Kolejną wartą uwagi propozycją jest mała wieża marki LG, która może odtwarzać nagrania z płyt w formatach: CD-RW, CD-R oraz CD Audio. Ponadto model LG CM 2760 odtwarza muzykę z radia FM, jak również pliki dźwiękowe z urządzeń przenośnych w trzech formatach: MP3, WMA, FLAC. Co więcej ta miniwieża do 800 zł korzysta z połączenia typu Bluetooth i jest w stanie komunikować się nawet z trzema urządzeniami jednocześnie, np. smartfonami.

Miniwieża LG CM 2760 posiada korektor dźwięku, alarm, wyłącznik czasowy oraz podbicie basu. Została też wyposażona w złącze USB.

Miniwieża Blaupunkt MC80BT

Miniwieża Blaupunkt posiada funkcję karaoke
Źródło zdjęć: © blaupunkt.com
Miniwieża Blaupunkt posiada funkcję karaoke

Ten model miniwieży wyposażono w cyfrowe radio, a także w standardowy odtwarzacz płyt w formatach CD, CD-RW, CD-R i MP3. Model MC80BT firmy Blaupunkt umożliwia nawiązanie zarówno łączności przewodowej z innymi urządzeniami (USB), jak również wygodniejszej łączności bezprzewodowej (Bluetooth). Najważniejszą funkcją zastosowaną w tej miniwieży do 800 zł jest korektor dźwięku, który pozwala uzyskać czystsze, wyższej jakości brzmienie. W zestawie z urządzeniem znajduje się mikrofon, ponieważ posiada ono funkcję karaoke.

Miniwieża Panasonic SC-UX100E-K

300-watowe głośniki miniwieży Panasonic pozwalają uzyskać mocny dźwięk
Źródło zdjęć: © panasonicdirect.store.panasonic.co.uk
300-watowe głośniki miniwieży Panasonic pozwalają uzyskać mocny dźwięk

Ciekawą propozycją za mniej niż 800 zł jest również miniwieża Panasonic SC-UX100E-K, która jest wyposażona w odtwarzacz płyt CD, CD-RW, CD-R oraz MP3. Poza tym ten sprzęt posiada radio FM z RDS oraz interfejsy Bluetooth i USB, dzięki którym można podłączyć do niego urządzenia przenośne i odtwarzać pliki dźwiękowe w bardziej niestandardowych formatach. Dodatkowo miniwieża posiada podbicie basu, korektor dźwięku, regulację tonów wysokich/niskich oraz wyłącznik czasowy. Prócz złącza USB ma również wejście liniowe audio AUX.

Miniwieża Philips BTM2360

Ta miniwieża marki Philips również łączy się ze smartfonami przez Bluetooth
Źródło zdjęć: © youtube.com/Philips
Ta miniwieża marki Philips również łączy się ze smartfonami przez Bluetooth

Philips BTM2360 to solidna miniwieża do 800 zł wyposażona w odtwarzacz płyt zapisanych w formatach: CD, CD-R/RW i MP3-CD. Urządzenie może również odtwarzać pliki muzyczne w formacie WMA i jest wyposażone w analogowe radio FM.

Model BTM2360 firmy Philips może łączyć się z innymi urządzeniami przez Bluetooth lub przewodowo, przy pomocy kabla USB. Dodatkowo miniwieża posiada wejście liniowe audio AUX. Producent wyposażył ten sprzęt również w cyfrowy korektor dźwięku, alarm i czasowy wyłącznik. Głośniki miniwieży Philipsa posiadają system Bass Reflex, dzięki któremu wydobywające się z nich niskie dźwięki mają większą głębię.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (1)