Miniwieże do 800 zł

Miniwieże do 800 zł

Dobrą miniwieżę dostaniemy za mniej niż 800 zł
Dobrą miniwieżę dostaniemy za mniej niż 800 zł
Źródło zdjęć: © pixabay.com
Sylwia Ścibak
14.02.2018 09:51, aktualizacja: 09.03.2022 10:39

Małe wieże są nierzadko dobrą alternatywą dla wież standardowych, ponieważ nie zajmują wiele miejsca i odtwarzają muzykę w wielu uniwersalnych formatach. Przyjrzyjmy się pięciu miniwieżom do 800 zł.

Miniwieża Pioneer X-CM56-GR

Miniwieża Pioneer jest dostępna nie tylko w kolorze miętowym, ale także w kolorze białym, czarnym i morelowym
Miniwieża Pioneer jest dostępna nie tylko w kolorze miętowym, ale także w kolorze białym, czarnym i morelowym© pioneeraudiovisual.eu

Pierwszą propozycją jest miniwieża Pioneer X-CM56-GR, która posiada standardowy odtwarzacz płyt CD-RW, CD-R, CD Audio, a także radio FM i AM z RDS. Ten model niewielkiej wieży łączy się z innymi urządzeniami przez interfejs Bluetooth oraz NFC, więc może odtwarzać także pliki dźwiękowe w formacie MP3.

Jak na miniwieżę poniżej 800 zł, urządzenie Pioneer X-CM56-GR posiada całkiem sporo przydatnych funkcji dodatkowych, takich jak: korektor dźwięku, wyłącznik czasowy i podbicie basu. Model wyposażono w złącze USB, wyjście liniowe audio, a także wyjście słuchawkowe.

Miniwieża LG CM 2760

Miniwieża marki LG łączy się z innymi urządzeniami przez Bluetooth
Miniwieża marki LG łączy się z innymi urządzeniami przez Bluetooth© lg.com

Kolejną wartą uwagi propozycją jest mała wieża marki LG, która może odtwarzać nagrania z płyt w formatach: CD-RW, CD-R oraz CD Audio. Ponadto model LG CM 2760 odtwarza muzykę z radia FM, jak również pliki dźwiękowe z urządzeń przenośnych w trzech formatach: MP3, WMA, FLAC. Co więcej ta miniwieża do 800 zł korzysta z połączenia typu Bluetooth i jest w stanie komunikować się nawet z trzema urządzeniami jednocześnie, np. smartfonami.

Miniwieża LG CM 2760 posiada korektor dźwięku, alarm, wyłącznik czasowy oraz podbicie basu. Została też wyposażona w złącze USB.

Miniwieża Blaupunkt MC80BT

Miniwieża Blaupunkt posiada funkcję karaoke
Miniwieża Blaupunkt posiada funkcję karaoke© blaupunkt.com

Ten model miniwieży wyposażono w cyfrowe radio, a także w standardowy odtwarzacz płyt w formatach CD, CD-RW, CD-R i MP3. Model MC80BT firmy Blaupunkt umożliwia nawiązanie zarówno łączności przewodowej z innymi urządzeniami (USB), jak również wygodniejszej łączności bezprzewodowej (Bluetooth). Najważniejszą funkcją zastosowaną w tej miniwieży do 800 zł jest korektor dźwięku, który pozwala uzyskać czystsze, wyższej jakości brzmienie. W zestawie z urządzeniem znajduje się mikrofon, ponieważ posiada ono funkcję karaoke.

Miniwieża Panasonic SC-UX100E-K

300-watowe głośniki miniwieży Panasonic pozwalają uzyskać mocny dźwięk
300-watowe głośniki miniwieży Panasonic pozwalają uzyskać mocny dźwięk© panasonicdirect.store.panasonic.co.uk

Ciekawą propozycją za mniej niż 800 zł jest również miniwieża Panasonic SC-UX100E-K, która jest wyposażona w odtwarzacz płyt CD, CD-RW, CD-R oraz MP3. Poza tym ten sprzęt posiada radio FM z RDS oraz interfejsy Bluetooth i USB, dzięki którym można podłączyć do niego urządzenia przenośne i odtwarzać pliki dźwiękowe w bardziej niestandardowych formatach. Dodatkowo miniwieża posiada podbicie basu, korektor dźwięku, regulację tonów wysokich/niskich oraz wyłącznik czasowy. Prócz złącza USB ma również wejście liniowe audio AUX.

Miniwieża Philips BTM2360

Ta miniwieża marki Philips również łączy się ze smartfonami przez Bluetooth
Ta miniwieża marki Philips również łączy się ze smartfonami przez Bluetooth© youtube.com/Philips

Philips BTM2360 to solidna miniwieża do 800 zł wyposażona w odtwarzacz płyt zapisanych w formatach: CD, CD-R/RW i MP3-CD. Urządzenie może również odtwarzać pliki muzyczne w formacie WMA i jest wyposażone w analogowe radio FM.

Model BTM2360 firmy Philips może łączyć się z innymi urządzeniami przez Bluetooth lub przewodowo, przy pomocy kabla USB. Dodatkowo miniwieża posiada wejście liniowe audio AUX. Producent wyposażył ten sprzęt również w cyfrowy korektor dźwięku, alarm i czasowy wyłącznik. Głośniki miniwieży Philipsa posiadają system Bass Reflex, dzięki któremu wydobywające się z nich niskie dźwięki mają większą głębię.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)