Miotacz koszulek domowej roboty [wideo]

Miotacz koszulek domowej roboty [wideo]

cannon
cannon
Marcin Krzewicki
02.09.2010 12:13

Własnoręczne budowanie dziwnych, niezbyt użytecznych gadżetów to frajda sama w sobie. Wątpię, żeby komukolwiek na co dzień przydałaby się wyrzutnia koszulek, ale to ustrojstwo wygląda naprawdę imponująco.

Własnoręczne budowanie dziwnych, niezbyt użytecznych gadżetów to frajda sama w sobie. Wątpię, żeby komukolwiek na co dzień przydałaby się wyrzutnia koszulek, ale to ustrojstwo wygląda naprawdę imponująco.[url=http://gadzetomania.pl/20151,chcesz-miec-miecz-swietlny-zrob-go-sobie]

[/url]

Kipkay, który znany jest ze swoich przeróbek i hacków, zmajstrował w ostatnim czasie taką oto wyrzutnię koszulek. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że takie urządzenie w zasadzie nie ma żadnego praktycznego zastosowania.

Jednak instynkt domorosłego majsterkowicza podpowiada, że każdy z Was może znaleźć inne zastosowanie dla tego ustrojstwa. Aby je zbudować, wystarczy kilka starych lub nowych rur PCV, kilka kolanek, pompka rowerowa i - oczywiście - zapał do pracy.

Urządzenie nie jest skomplikowane. Wątpię, żeby ktokolwiek zapragnął usiać swoje podwórko lub ulicę kanonadą koszulek, ale przecież można wykorzystać zupełnie inne pociski. Taka wyrzutnia powinna nieźle spisać się jako siewnik do trawy. Zobaczcie zresztą sami. Może ktoś z Was zrobi jakiś hack podobnej maszyny.

Hi-Power T-Shirt Launcher!

Źródło: youtube

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)