Mirror's Edge na PC i DLC już w styczniu

Mirror's Edge na PC i DLC już w styczniu

Mirror's Edge na PC i DLC już w styczniu
Igor Chrustek
11.11.2008 17:44

Zainteresowani tematyką le parkour, czy, mówiąc inaczej, ganianiem po dachach od dawna czekają na grę, która łączy ten wspaniały sport ekstremalny z wartką akcją, jakiej sam Chuck Norris by się nie powstydził. Mirror's Edge właśnie dziś miało swoją premierą na Xboksa 360 i PlayStation3. Tymczasem EA poinformowało PeCetową część growego społeczeństwa, kiedy mogą się spodziewać ME na ich platformę. Wydawca zapowiedział, że gra pojawi się na sklepowych półkach w styczniu 2009 roku.

Zainteresowani tematyką le parkour, czy, mówiąc inaczej, ganianiem po dachach od dawna czekają na grę, która łączy ten wspaniały sport ekstremalny z wartką akcją, jakiej sam Chuck Norris by się nie powstydził. Mirror's Edge właśnie dziś miało swoją premierą na* Xboksa 360* i PlayStation3. Tymczasem* EA *poinformowało PeCetową część *growego *społeczeństwa, kiedy mogą się spodziewać ME na ich platformę. Wydawca zapowiedział, że gra pojawi się na sklepowych półkach w styczniu 2009 roku.

Oscylując wciąż wokół *Mirro's Edge *możemy być pewni, że w tym samym miesiącu nastąpi również premiera DLC. Na chwilę obecną nie jesteśmy w posiadaniu konkretnych informacji na temat tego, czym tak właściwie będzie dodatek do gry. Możliwe, że EA pójdzie tropem Dead Space, którego DLC skupią się jedynie na możliwości zakupu nowych kostiumów i pukawek. Czekamy na więcej szczegółów.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)