Mirror's Edge w listopadzie

Mirror's Edge w listopadzie

Mirror's Edge w listopadzie
Igor Chrustek
18.09.2008 16:11

Po premierze Army of Two moje zaufanie do Electronic Arts dramatycznie spadło. Tymczasem firma zamierza, a przynajmniej próbuje zaskoczyć graczy nadchodzącym Mirror's Edge. Dzisiaj, już oficjalnie została potwierdzona konkretna data premiery dla US i Europy. Tytuł pojawi się u nas w sklepach już 14-tego listopada.

Po premierze Army of Two moje zaufanie do Electronic Arts dramatycznie spadło. Tymczasem firma zamierza, a przynajmniej próbuje zaskoczyć graczy nadchodzącym Mirror's Edge. Dzisiaj, już oficjalnie została potwierdzona konkretna data premiery dla* US i Europy*. Tytuł pojawi się u nas w sklepach już 14-tego listopada.

Stany Zjednoczone otrzymają ME trzy dni wcześniej - 11-tego. Produkcja studia *DICE *nie ominie komputerów osobistych. Według deweloperów, wersja na PC pojawi się zimą. Jednak konkretnej daty jeszcze nie znamy. Jeśli nie jesteście przekonani do Mirror's Edge, będziecie mieli okazję zagrać w demo, które pojawi się na *PS3 i X360 *jeszcze przed premierą pełnej wersji.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)