Mirror's Edge - wymagania sprzętowe na PC i tania alternatywa

Mirror's Edge - wymagania sprzętowe na PC i tania alternatywa

Mirror's Edge - wymagania sprzętowe na PC i tania alternatywa
Michał Kowal
09.12.2008 14:34

Mirror's Edge nie zrobiło wielkiego wrażenia na Szymonie.  Gra ma wiele zalet, ale jest o wiele za krótka! Nie zmienia to faktu, że w produkcję Dice warto pograć. Niesamowite wrażenie pędu i swobody jaką oferuje ten tytuł, powinien poczuć każdy gracz. Niedługo posiadacze PC będą mogli wskoczyć na dachy miasta i rozpocząć szaleńczy bieg po wieżowcach. Chcecie wiedzieć jakie flaki powinien mieć wasz blaszak, aby udźwignąć przygody Faith?

Mirror's Edge nie zrobiło wielkiego wrażenia na Szymonie.  Gra ma wiele zalet, ale jest o wiele za krótka! Nie zmienia to faktu, że w produkcję *Dice *warto pograć. Niesamowite wrażenie pędu i swobody jaką oferuje ten tytuł, powinien poczuć każdy gracz. Niedługo posiadacze PC będą mogli wskoczyć na dachy miasta i rozpocząć szaleńczy bieg po wieżowcach. Chcecie wiedzieć jakie flaki powinien mieć wasz blaszak, aby udźwignąć przygody Faith?

Minimalne wymagania wydają się całkiem rozsądne:

  • system operacyjny: Microsoft Windows XP SP2/Vista
  • procesor: Intel Pentium 4 3.0GHz lub identyczny odpowiednik
  • pamięć: 1GB RAM
  • karta graficzna: 256MB pamięci z Shader Model 3.0
  • miejsce na dysku: 8GB
  • napęd DVD
  • karta muzyczna: każda kompatybilna z DirectX 9.0c
  • DirectX: DirectX 9.0c

Trzeba pamiętać, że to jedynie wymagania minimalne! Oznacza to, że gra na nich ruszy, ale nie koniecznie będzie dobrze wyglądać. Premiera na PC w styczniu 2009.

Dla tych, których blaszaki nie spełniają nawet tego minimum, a ciągle nie przechodzi im ochota na Mirror's Edge pozostaje trening na prawdziwych dachach. Powinno to wyglądać mniej więcej tak:

No dobra. Żartowałem. Serio. Nie próbujcie tak skakać.

Źródło: Kotaku/gamer

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)