Mitsubishi rusza do ataku - i ma co pokazać!

Pod koniec maja Szymon pisał o ataku na rynek telewizorów 3D planowanym przez Mitsubishi. Jak się okazuje, pierwszy nastąpi w drugiej połowie października w Japonii i będzie naprawdę mocnym uderzeniem. Jesteście ciekawi dlaczego? Czytajcie dalej.

Mitsubishi rusza do ataku - i ma co pokazać!
Henryk Tur

Pod koniec maja Szymon pisał o ataku na rynek telewizorów 3D planowanym przez Mitsubishi. Jak się okazuje, pierwszy nastąpi w drugiej połowie października w Japonii i będzie naprawdę mocnym uderzeniem. Jesteście ciekawi dlaczego? Czytajcie dalej.

[url=http://hdtvmania.pl/2010/02/21/mitsubishi-podnosi-rozdzielczosc-z-1080p-do-4k-x-2k/]Mitsubishi podnosi rozdzielczość

[/url]

Zapowiedziano dziś, że pod koniec października na rynek wejdą trzy telewizory Full HD tego producenta obsługujące technologię 3D. Będą dostępne modele 40, 46 oraz 55 cali. To jednak jeszcze nic. Głównym ich atutem jest to, że każdy z nich zostanie zaopatrzony w dysk twardy o pojemności 1 TB oraz wbudowaną nagrywarkę Blu-ray. To już jest coś, chyba przyznacie? Dodatkowo warto wspomnieć, że modele będą wyposażone w DIAMOND 3D Engine PRO3D oraz DIAMOND HD.

Cena telewizorów w dniu premiery ma wynosić od 300 do 500 tysięcy jenów, co w przeliczeniu daje od 9000 do 15 000 złotych. Będziecie zainteresowani zakupem?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.