"Młodzi faceci rozwijają tylko swoje palce i nadgarstki"

"Młodzi faceci rozwijają tylko swoje palce i nadgarstki"

"Młodzi faceci rozwijają tylko swoje palce i nadgarstki"
Igor Chrustek
28.08.2008 15:46

Tytuł tej wiadomości mógłby równie dobrze znajdować się w tekście dotyczącym pewnego Pana Onana. Zapewniam jednak, że sprawa jest bardzo poważna. Zdanie dotyczące palców i nadgarstków wypowiedział doktor Keith, który na swoim wykładzie poruszył wpływ gier wideo na życie nastolatków, a w szczególności młodych mężczyzn. Zamiast apollińskiej muskulatury prawdziwy fanatyk gier dostaje garba, niszczy swój wzrok i, w rezultacie, obrasta w tłuszcz. Doktor zadał bardzo ważne pytanie, które trapi wielu rodziców: gdzie się podziały całe zastępy dzieciaków grających w nogę, wspinających się po drzewach, bawiących się w berka?

Tytuł tej wiadomości mógłby równie dobrze znajdować się w tekście dotyczącym pewnego* Pana* Onana. Zapewniam jednak, że sprawa jest bardzo poważna. Zdanie dotyczące palców i nadgarstków wypowiedział doktor* Keith*, który na swoim wykładzie poruszył wpływ gier wideo na życie nastolatków, a w szczególności młodych mężczyzn. Zamiast apollińskiej muskulatury prawdziwy fanatyk gier dostaje garba, niszczy swój wzrok i, w rezultacie, obrasta w tłuszcz. Doktor zadał bardzo ważne pytanie, które trapi wielu rodziców: gdzie się podziały całe zastępy dzieciaków grających w nogę, wspinających się po drzewach, bawiących się w berka?

Odpowiedź nasuwa się sama. Coraz więcej młodych ludzi preferuje wygodnie zasiąść przed konsolą i, w towarzystwie słodyczy, coli i czipsów, spędzić wesoło kilka godzin. Problem zaczyna dotyczyć szczególnie dzieciaków* Europy* zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych. Chyba wyjdę zaraz na świeże powietrze... pograć na moim* PSP*.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)