Mobvoi zaskoczyło. Smartwatch TicWatch Pro 3 Cellular/LTE trafił na polski rynek

Mobvoi zaskoczyło. Smartwatch TicWatch Pro 3 Cellular/LTE trafił na polski rynek

Smartwatch TicWatch Pro 3 Cellular/LTE
Smartwatch TicWatch Pro 3 Cellular/LTE
Źródło zdjęć: © Mobvoi
Karolina Kowasz
04.11.2021 20:22, aktualizacja: 06.03.2024 22:19

Firma Mobvoi ogłosiła wprowadzenie na polski rynek wersji LTE modelu TicWatch Pro 3. Smartwatch TicWatch Pro 3 Cellular/LTE pozwoli użytkownikom korzystać ze swojego dotychczasowego numer telefonu dzięki korzystaniu z karty eSIM. Dzięki temu zegarek ma być alternatywą dla smartfona.

Poza kartą eSIM, smartwatch posiada także wbudowany głośnik oraz mikrofon. Te cechy mają sprawić, że będzie on szczególnie atrakcyjny dla sportowców oraz osób interesujących się technologicznymi nowinkami.

Najważniejsze funkcje smartwatcha

Najnowszy smartwatch od Mobvoi oferuje możliwość korzystania z sieci komórkowej bez potrzeby posiadania przy sobie telefonu. Producent obiecuje, że z jego pomocą swobodnie nawiążemy i odbierzemy połączenia telefoniczne czy wyślemy wiadomości tekstowe. Na tym jednak nie koniec, bo smartwatch ma umożliwić na strumieniowe wysyłanie muzyki i lokalizowanie swojej pozycji.

Smartwatch będzie szczególną nowinką do osób lubiących bieganie lub jazdę na rowerze. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS umożliwia szczegółowe rejestrowania przebiegu trasy i długości biegu lub pokonanej rowerem drogi. Szybki i sprawny dostęp do poszczególnych funkcji smartwatcha ma za to umożliwić asystent poleceń głosowych.

Daleko od smartfona

Brak smartfona w pobliżu użytkownika nie stanowi problemu dla TicWatch Pro 3 Cellular/LTE. Gdy znajdzie się on poza zasięgiem telefonu, zegarek automatycznie przełączy się z Bluetooth na sieć komórkową. Dzięki temu istnieje dalsza możliwość śledzenia przebiegu treningu, strumieniowania muzyki, korzystania z aplikacji zdrowotnych oraz fitnessowych czy innych funkcjonalności zegarka. Bez problemu użytkownik może także prowadzić rozmowy telefoniczne i wysyłać wiadomości SMS.

Smartwatch TicWatch Pro 3 Cellular/LTE
Smartwatch TicWatch Pro 3 Cellular/LTE© Mobvoi

Smartwatch TicWatch Pro 3 Cellular/LTE jest dostępny w sprzedaży w cenie 1634,99 zł. Można go zakupić za pośrednictwem strony Mobvoi.com lub platformy Amazon. Smartwatch znalazł się także w ofercie sieci Orange.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)