Mocne, alternatywne zakończenie Misia Yogiego [wideo]

Mocne, alternatywne zakończenie Misia Yogiego [wideo]

Mocne, alternatywne zakończenie Misia Yogiego [wideo]
Michał Nowak
14.12.2010 14:17

Nie wiem czy zamierzacie obejrzeć kinowego Misia Yogi (czego czasem się nie robi z nudów?), ale zdecydowanie powinniście zobaczyć alternatywne zakończenie filmu, które już wyciekło do sieci!

Nie wiem czy zamierzacie obejrzeć kinowego *Misia Yogi *(czego czasem się nie robi z nudów?), ale zdecydowanie powinniście zobaczyć alternatywne zakończenie filmu, które już wyciekło do sieci!

Fabuła: Yogi (Dan Aykroyd) i Boo-Boo (Justin Timberlake) są misiami zamieszkującymi park Jellystone. Ich odwiecznym rywalem jest strażnik Smith (Tom Cavanagh), który próbuje powstrzymać dwójkę futrzaków przed podkradaniem jedzenia wnoszonego przez turystów. Pewnego razu na drodze bohaterów stanie reporterka, która ma przygotować dokument o parku (Anna Faris).

Oczywiście nie jest to oficjalne zakończenie, nawet jeśli alternatywne. Jest to parodia autorstwa Edmunda Earle'a, wyraźnie inspirowana filmem Zabójstwo Jessy'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda. Z całym moim brakiem sympatii dla Yogiego, życzyłbym sobie takiego zakończenia we właściwym filmie. To byłoby coś!

*Yogi Bear *wyreżyserował Eric Brevig (Podróż do wnętrza ziemi 3D). W filmie występują Dan Aykroyd (głos), Justin Timberlake (głos), Anna Faris i Tom Cavanagh. Polska premiera nastąpi 14 stycznia 2011.

Źródło: You Tube

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)