Modern Warfare 2 na PC spóźnione?

MW2
MW2
Mateusz Gajewski

06.10.2009 11:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Strona Electronic Theatre powołując się na nieznane źródła twierdzi, że gra Modern Warfare 2 w wersji na komputery osobiste nieco się spóźni. Ile i dlaczego?

Strona Electronic Theatre powołując się na nieznane źródła twierdzi, że gra Modern Warfare 2 w wersji na komputery osobiste nieco się spóźni. Ile i dlaczego?

Standardowo, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, grę Modern Warfare 2 zobaczymy na półkach sklepowych dokładnie 10 listopada tego roku. Strona Electronic Theatre sądzi jednak, że gra w wersji na PC spóźni się o 2 tygodnie, a więc trafi na półki sklepowe dopiero 24 listopada.

Wydaje mi się jednak, że są to słowa bez pokrycia. Wspomniana już strona uważa, że powodem opóźnienia są problemy z produkcją (wszakże trzeba zaspokoić miliony GRRRaczy na całym świecie!), a także reguły anty-pirackie. Zastanówmy się jednak, spokojnie. Wszystkie osoby pracujące nad Modern Warfare 2 doskonale wiedzą, że na tę grę czekają miliony ludzi na całym świecie, wiele osób już dawno złożyło preordery, a jeszcze większa grupa wypatruje na horyzoncie jakichkolwiek informacji na temat tego produktu. To po prostu nie może się nie udać! Osobiście uważam, że cała sytuacja ma jedynie przyciągnąć widzów i czytelników do Electronic Theatre.

Niebawem powinno się pojawić oficjalne stanowisko producentów gry na ten temat. Gdy tylko czegoś się dowiemy, to na pewno Was o tym poinformujemy.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)