Moff zamieni zwykły przedmiot w efektowną zabawkę

Moff zamieni zwykły przedmiot w efektowną zabawkę

Moff zamieni zwykły przedmiot w efektowną zabawkę
Adam Bednarek
12.03.2014 11:03, aktualizacja: 12.03.2014 11:39

Ekierka jako pistolet? Miotła jako gitara? Wystarczy opaska, by w nieco inny sposób wykorzystać dobrze znane nam przyrządy.

Dla wielu to żadna nowość. Pewnie każdy wykorzystywał zwykły kij jako miecz albo szyszki jako granaty. Wyobraźnia dawała radę, niestety (albo i "stety", co kto lubi) troszczyć musieliśmy się nie tylko o wygląd, ale też o dźwięki.

Dziś dzieci będą mieć trochę łatwiej – wszystko to za sprawą Moff. To inteligentna opaska, która współpracuje ze smartfonem. Rozpoznaje nasze ruchy, by za pomocą aplikacji dołożyć do nich dźwięki. Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy później mogli sami je zmienić.

I tak miotła może stać się gitarą, linijka mieczem, ekierka pistoletem albo też tenisową rakietką. Opcji jest sporo, więc tylko od dziecka zależy, kim chce być i z czego chce korzystać.

Moff radzi sobie całkiem nieźle na Kickstarterze i już niebawem twórcy zdobędą zakładaną sumę. Obecnie za opaskę trzeba zapłacić 49 dol. Dużo, ale z drugiej strony w jednym urządzeniu mamy niemal wszystkie zabawki. Opłaca się?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)