MoH: Airborne "skacze" na teren Media Marktów!

MoH: Airborne "skacze" na teren Media Marktów!13.09.2007 11:30
Obrazek: MoH: Airborne
Obrazek: MoH: Airborne
Maciej Madziński

Już w najbliższy piątek odbędzie się premiera (wersja na PC i 360-ki, posiadacze PS3 muszą jeszcze trochę poczekać) długo oczekiwanego przez fanów Medal of Honor: Airborne, który zapowiada się na najlepszą część serii. W związku z tym Electronic Arts postanowiła zorganizować specjalne spotkania, które odbędą się w sklepach sieci Media Markt w Poznaniu i Szczecinie. Jeśli jeszcze nie jesteście pewni czy warto zainteresować się najnowszym MoH-em, bądź interesujecie się militariami, to zdecydowanie powinniście pomyśleć tych spotkaniach.

Już w najbliższy piątek odbędzie się premiera (wersja na PC i 360-ki, posiadacze PS3 muszą jeszcze trochę poczekać) długo oczekiwanego przez fanów Medal of Honor: Airborne, który zapowiada się na najlepszą część serii. W związku z tym Electronic Arts postanowiła zorganizować specjalne spotkania, które odbędą się w sklepach sieci *Media Markt *w Poznaniu i Szczecinie. Jeśli jeszcze nie jesteście pewni czy warto zainteresować się najnowszym MoH-em, bądź interesujecie się militariami, to zdecydowanie powinniście pomyśleć tych spotkaniach.

*Podczas imprez w sklepach Media Markt wszyscy goście będą mogli wziąć udział w ciekawych konkursach, zagrać w grę na konsolach Xbox 360, oraz na własne oczy zobaczyć repliki broni, którymi posługiwano się w czasie II wojny światowej! Będzie też umocnione stanowisko sztabowe oraz umundurowani żołnierze. Ponadto, goście poznańskich sklepów Media Markt zobaczą amerykańskiego Jeepa Willys, a odwiedzającym szczeciński sklep zaprezentowana zostanie wojskowa wersja niemieckiego samochodu osobowego Volkswagen – Kubelwagen. *- czytamy w informacji EA.

Obrazek: MoH: Airborne
Obrazek: MoH: Airborne

"Elektroniczni" tak zgrabnie ujęli swoją ofertę, że pozostało podać mi harmonogram imprez:

  1. MM Poznań (ul. Bukowska 156)15 – 16 września w godzinach 11:00 – 20:00 (sobota – niedziela)
  2. MM Poznań (Szwajcarska 14)22 – 23 września w godzinach 10:00 – 20:00 (sobota) i 11:00 – 18:00 (niedziela)
  3. MM Szczecin (ul. Mieszka I 73)22 – 23 września w godzinach 10:00 – 19:00 (sobota – niedziela)

Źródło: Informacja EA Polska

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)