Mój najlepszy przyjaciel z pokoju - Syma S026 Micro (wideo)

Mój najlepszy przyjaciel z pokoju - Syma S026 Micro (wideo)

Mój najlepszy przyjaciel z pokoju - Syma S026 Micro (wideo)
Damian Zarzycki
22.11.2009 09:00

Właśnie rozpoczął się mój ulubiony serial, rozłożyłem się z piwkiem i chipsami na moim fotelu. Jest tylko pewien problem - pilot jest na telewizorze, a jak wszyscy wiemy "kto ma zmienierkę ten ma władzę". Mogę wstać i samemu wziąć sobie to piwo, ale po co skoro mój przyjaciel helikopter zrobi to za mnie?

Właśnie rozpoczął się mój ulubiony serial, rozłożyłem się z piwkiem i chipsami na moim fotelu. Jest tylko pewien problem - pilot jest na telewizorze, a jak wszyscy wiemy* "kto ma zmienierkę ten ma władzę"*. Mogę wstać i samemu wziąć sobie to piwo, ale po co skoro mój przyjaciel helikopter zrobi to za mnie?

Raj, prawda? Istny raj albo kolejne nudne popołudnie w akademiku. A gadżet, który nam reklamują to prosta, niewielka i lekka maszyna typu R/C (remote control), czyli kontrolowana joystickiem (ale niekoniecznie to musi być joystick). Coś w stylu odpicowanego samochodu, o którym marzyliśmy za dzieciaka, by rozpakować go z prezentów od Świętego Mikołaja.

Robots Perform Shakespeare

Zaznaczam przy tym, że The Syma S026 Micro Chinook Cargo Transport 3 Channel Indoor RC RHelicopter nie posiada certyfikatu na handel napojami wyskokowymi (ani w tym kraju ani w żadnym innym), więc gadżet nie posiada wysuwanej rączki, która chwyci piwo. Jednak dla chcącego, nic trudnego! Wystarczy zaopatrzyć naszą maszynę w gumki, bądź magnesy - cokolwiek, co posiadamy w domu, a co mogło by zbliżyć piwo do nas, na tyle, byśmy mogli je złapać.

Obraz

Skoro gadżet nadaje się tylko do Indoor Travel, czyli może latać po pokoju to do czegóż innego można go wykorzystać? Dziennikarz testujący ten gadżet stwierdził, że kontrola pilotem nie jest zła, całość mogłaby szybciej reagować w przypadku szybkich manerwów, ale ogólnie jest to dobra ocena. A jego cena? Około 100 złotych, do kupienia na tej stronie internetowej. Zaskakuje jedno - "gdy gadżet nie ma żadnego pożytecznego zastosowania może nas skusić swoim... designem"! I rzeczywiście jako ozdoba został przedstawiony na tym filmiku. To co powinniśmy zrobić teraz Waszym zdaniem? Połknąć haczyk, czy pozostać sceptycznym?

Źródło: Coolest-gadgets

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)