Moto Stream – każdy głośnik może być bezprzewodowy

Moto Stream – każdy głośnik może być bezprzewodowy

Moto Stream – każdy głośnik może być bezprzewodowy
Adam Bednarek
11.06.2014 11:49, aktualizacja: 11.06.2014 12:48

Biorąc pod uwagę fakt, że coraz popularniejsza jest muzyka z cyfrowej dystrybucji, stary sprzęt audio zaczyna być niepotrzebny. Bo jak podłączyć Spotify do kilkuletniej wieży i kina domowego?

Niby da się to zrobić za pomocą licznych przejściówek, ale pewnie dużo z tym zachodu. Stop – mówi Motorola, która wkracza na imprezy ze swoim Moto Stream.

Zasady są proste. Urządzenie podłączamy do tradycyjnych głośników. Później Moto Stream łączy się z naszymi urządzeniami przez Bluetooth. W ten sposób otrzymuje muzykę, którą później przesyła po kablu do głośników.

Spotify w wieży

Mówiąc w skrócie, to coś w rodzaju przejściówki, która zamienia tradycyjny głośnik w bezprzewodowe urządzenie. Dzięki temu można puszczać muzykę ze Spotify albo internetowego radia. Szybko i bez problemów.

Obraz

Moto Stream z pięcioma różnymi urządzeniami naraz. Co to oznacza? Podczas imprezy kilka osób może wybierać kawałki – nie trzeba podchodzić do grającego sprzętu, nie trzeba zmieniać płyt. Wystarczy sięgnąć po smartfona i wybrać utwór ze swojej playlisty.

Muzyczna rywalizacja

Gadżet pozwala nawet na małą zabawę. Uczestnicy imprezy mogą przerywać utwory innych i w ten sposób rywalizować o miano najlepszego DJ-a. Nie podoba mi się twój utwór, wrzucam swój, przebij to.

Obraz

Plusem jest niska cena – tylko 50 dol. To mało jak za sprzęt, dzięki któremu tradycyjne głośniki polubią się ze Spotify i ogólnie z nowymi technologiami.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)