Mroczny Rycerz, pokaz przedpremierowy | relacja na żywo

Mroczny Rycerz, pokaz przedpremierowy | relacja na żywo

miszka1
30.07.2008 18:22

9:28 - powoli zbieram się do autobusu. O 11 planowo zaczyna się film. Trochę dziwna godzina jak na oglądanie Mrocznego Rycerza. Ale "darowanemu ryc... koniowi nie zagląda się w...".

9:59 - Jest gorąco... Czeka mnie godzina jazdy na warszawską Sadybę. Chociaż z trailerów Mrocznego rycerza mógłbym złożyć w głowie niemal cały film, dzieło Nolana nadal jest ekscytujące. Czuję jak narasta mi w żyłach magia kina.

10:27 - Nie ma korków. Autobus linii 522 mknie ulicami górnego Mokotowa. A ja z chęcią zamieniłbym zatłoczony pojazd na czarnego, przysadzistego Tumblera...

10:47 - NiezłeKino wchodzi na pokład...

11:04 - Teczka - umilacz. Podczas stania w kolejce rzecz bardzo przyjemna. Zaraz nas wpuszczą...

11:56 - Opóźnienie seansu rekompensuje ekran, który, jak sie okazało, jest pełnowymiarowym ekranem iMax. To będzie projekcja!

15:42 - wróciłem z kina. Przepraszam za milczenie, ale dziwnym trafem okazało się, że na sali nie ma zasięgu ;) Zabieram się do pisania recenzji, gdzie postaram się przekazać wam choć część ogromnych emocji, które towarzyszą mi po premierze *Mrocznego Rycerza *i towarzyszyły podczas seansu. Będzie ciężko, to naprawdę WIELKI FILM.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)