MS: "Gry na Gwiazdkę 08 lepsze od ubiegłorocznych!"

MS: "Gry na Gwiazdkę 08 lepsze od ubiegłorocznych!"

MS: "Gry na Gwiazdkę 08 lepsze od ubiegłorocznych!"
Igor Chrustek
02.11.2008 16:53

Święty Mikołaj może być zadowolony z listy prezentów dla graczy. Sam Microsoft z dumą stwierdza, że nadchodzące Święta będą znacznie atrakcyjniejsze od ubiegłorocznych. I nie chodzi tu o lepszy smak barszczu z Biedronki. Łatwo się już domyślić, że MS chwali line-up nadchodzących produkcji na ostatni kwartał 2008 roku. Reklama, czy fakt, któremu ciężko będzie zaprzeczyć? Ponadto Gigant z Redmond wspomniał o produkcjach na pozostałe platformy.

Święty Mikołaj może być zadowolony z listy prezentów dla graczy. Sam* Microsoft z dumą stwierdza, że nadchodzące Święta będą znacznie atrakcyjniejsze od ubiegłorocznych. I nie chodzi tu o lepszy smak barszczu z Biedronki. Łatwo się już domyślić, że MS* chwali line-up nadchodzących produkcji na ostatni kwartał 2008 roku. Reklama, czy fakt, któremu ciężko będzie zaprzeczyć? Ponadto* Gigant z Redmond* wspomniał o produkcjach na pozostałe platformy.

W ostatnim okresie *2007 *roku w ręce graczy trafiło wiele ciekawych gier, które zostały nagradzane pod względem jakości. Warto przypomnieć choćby o Halo 3, Mass Effect, świetnym Call of Duty 4, czy The Orange Box. Wydanym niedawno, jak i nadchodzącym produkcjom ciężko będzie pobić te wyżej wymienione.

Otrzymaliśmy już Dead Space, Spore, Warhammer Online, Fallouta 3 oraz Fable II - o tych grach było głośno. Co czeka nas wkrótce? Mirror's Edge, Wrath of the Lich King i Resistance 2 niebawem pojawią się na sklepowych półkach. Czy według Was taka lista jest w stanie konkurować z ubiegłorocznym wypustem hiciorów? Chyba nie.

Źródło: VideoGamer

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)