mSejf zabezpieczy Twoje dane (w internecie)

mSejf zabezpieczy Twoje dane (w internecie)

mSejf - zabezpiecz swoje dane
mSejf - zabezpiecz swoje dane
Mateusz Gołąb
31.07.2008 15:00

mSejf to nowa usługa zapewniająca bezpieczną archiwizację naszych danych na dyskach serwerów internetowych. W tej chwili, w wersji beta, oferuje 1GB przestrzeni, automatyzację wykonywania backupów, mocne szyfrowanie oraz tworzenie kolejnych wersji plików. I póki co, jest za darmo.

zapewniająca bezpieczną archiwizację naszych danych na dyskach serwerów internetowych. W tej chwili, w wersji beta, oferuje 1GB przestrzeni, automatyzację wykonywania backupów, mocne szyfrowanie oraz tworzenie kolejnych wersji plików. I póki co, jest za darmo.

Twórcą usługi i programu wspomagającego proces archiwizacji jest Ux Systems, producent znanego w Polsce pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl. mSejf po ostatecznych testach wersji beta, wzbogaci się o nowy rodzaj oferty, już nie ograniczony pojemnością 1 GB – w płatnej wersji będzie dostępna nieograniczona przestrzeń do składowania danych.

Nasze dane przechowywane są na serwerach umieszczonych poza granicami naszego kraju, administrowanych przez firmę Amazon.com. Samo używanie mSejfu jest bardzo proste – ściągacie program, instalujecie (w między czasie zakładacie konto w serwisie), zaznaczacie foldery i pliki do archiwizacji i gotowe.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)