Mysz komputerowa, za którą nie przepłacisz. Wybieramy dobre modele do 100 zł

Mysz komputerowa, za którą nie przepłacisz. Wybieramy dobre modele do 100 zł

Myszki komputerowe do 100 zł najczęściej są urządzeniami uniwersalnymi
Myszki komputerowe do 100 zł najczęściej są urządzeniami uniwersalnymi
Źródło zdjęć: © pixabay.com
Sylwia Ścibak
30.01.2018 07:52, aktualizacja: 09.03.2022 10:39

Myszki komputerowe do 100 zł to najczęściej proste urządzenia ze standardowymi parametrami, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze, ale mogą się na nie zdecydować także gracze. Oto propozycje pięciu myszek komputerowych do 100 zł.

Myszka Asus WT425

Dzięki myszce marki Asus można pracować wygodnie i bez obciążeń
Dzięki myszce marki Asus można pracować wygodnie i bez obciążeń© asus.com

Pierwszą propozycją myszki komputerowej do 100 zł jest model Asus WT425. Jest to urządzenie bezprzewodowe, uniwersalne, dostępne na rynku w różnych kolorach – niebieskim, czerwonym, białym i czarnym. Myszka bez problemu komunikuje się z komputerem w zasięgu do 10 m, a rozdzielczość jej czujnika wynosi 1600 dpi (można go zmniejszyć do 1000 dpi specjalnym przyciskiem umieszczonym pośrodku urządzenia).

Dodatkowo myszka Asus WT425 posiada konstrukcję z cichym kliknięciem, a także dwa dodatkowe przyciski umieszczone po jej lewej stronie, umożliwiające szybki ruch wstecz i dalej podczas przeglądania internetu. Jej ergonomiczna powłoka oraz specyficzny kształt pozwalają pracować wygodnie i bez obciążeń.

Myszka Logitech M187

Myszka Logitech jest bardzo mała i z łatwoscią zmieści się w niewielkiej torbie
Myszka Logitech jest bardzo mała i z łatwoscią zmieści się w niewielkiej torbie© logitech.com

Kolorowa myszka marki Logitech to malutkie bezprzewodowe urządzenie o wymiarach 49,4 mm x 81,9 mm. Rozdzielczość czujnika tego modelu wynosi równe 1000 dpi. Myszka ta została wyposażona w trzy standardowe przyciski, a ponadto może bez problemu komunikować się z komputerem w zasięgu do ok. 10 m. Logitech M187 jest kompatybilny zarówno z systemami Windows, jak i z Mac OS X 10.5 (a nawet nowszym). Dostępna jest na rynku w kolorze czarno-białym, czerwono-białym bądź pomarańczowo-niebieskim.

Myszka Natec Genesis GX57 Gaming

Myszka marki Genesis jest przeznaczona dla graczy
Myszka marki Genesis jest przeznaczona dla graczy© genesiszone.com

Kolejną propozycją myszki do 100 zł jest model NATEC Genesis przeznaczony dla graczy. Jest to urządzenie przewodowe, optyczne, dostępne w eleganckim, czerwono-czarnym kolorze. Myszka może pracować z maksymalną rozdzielczością 4000 dpi, co zapewnia duży komfort grania w niektóre, wymagające dużej precyzji, gry, ale – podobnie jak w modelu Asus WT425 – istnieje możliwość zmiany tejże rozdzielczości na niższą przy pomocy specjalnego przycisku. Do myszki optycznej Natec dołączone jest również specjalne oprogramowanie, które pozwala użytkownikom dostosować funkcje do poszczególnych przycisków.

Myszka Genesis ma ergonomiczny kształt, gumowe uchwyty i ciężarki, ułatwiające chwytanie oraz wygodne operowanie nawet w najbardziej dynamicznej rozgrywce.

Myszka Microsoft Sculpt Mobile

Myszka firmy Microsoft dostępna jest m.in. w kolorze jasnego różu
Myszka firmy Microsoft dostępna jest m.in. w kolorze jasnego różu© microsoft.com

Na pewno warto przyjrzeć się też urządzeniu Microsoft Sculpt Mobile – to bowiem jedna z najlepszych bezprzewodowych myszek do 100 zł. Model jest dostępny w wielu kolorach (np. różowo-czarnym). Myszka została wyposażona w technologię Microsoft BlueTrack Technology, która umożliwia precyzyjne działanie na wielu powierzchniach. Co więcej myszka firmy Microsoft zawiera także specjalny przycisk menu Start oraz czterokierunkowe kółko do nawigacji. Rozdzielczość czujnika wynosi 1000 dpi, a zasięg pracy myszki – 5 m.

Myszka Sculpt Mobile ma uniwersalny kształt, dostosowany zarówno do prawej, jak i lewej dłoni.

Myszka Modecom WRM113

Myszka marki Modecom ma opływowy kształt
Myszka marki Modecom ma opływowy kształt© modecom.com

Ostatnią propozycją myszki do 100 zł jest model Modecom WRM113. To solidne, bezprzewodowe urządzenie o nowoczesnym, minimalistycznym wyglądzie (czarna obudowa z czerwonymi akcentami). Na uwagę zasługuje przede wszystkim czujnik myszki Modecom WRM113, który pracuje w wysokiej rozdzielczości 1600 dpi. Zasięg tego bezprzewodowego sprzętu również robi wrażenie – wynosi aż 15 m!

Model Modecom WRM113 ma opływowy, gładki kształt, który jest dopasowany do każdego typu dłoni. Z kolei górna część tej myszki została wykonana z przyjemnego w dotyku materiału.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)