Myszka do 200 zł – propozycje

Myszka do 200 zł – propozycje07.02.2018 09:24
Myszka poniżej 200 zł może być zarówno funkcjonalna, jak i przyjemna dla oka
Myszka poniżej 200 zł może być zarówno funkcjonalna, jak i przyjemna dla oka
Źródło zdjęć: © razerzone.com
Sylwia Ścibak

Jeżeli chcemy, aby nasza myszka komputerowa była porządnie wykonana i zawierała wiele ułatwiających pracę i zabawę funkcji, ale nie kosztowała majątku, to możemy wybierać spośród tych, które mieszczą się w pułapie cenowym od 100 zł do 200 zł. Oto propozycje pięciu myszek za mniej niż 200 zł.

Myszka Logitech C203 Prodigy

Myszka marki Logitech posiada podświetlane elementy.
Źródło zdjęć: © youtube.com/Logitech G
Myszka marki Logitech posiada podświetlane elementy.

Gamingowy model myszki Logitech jest przewodowym, optycznym urządzeniem, które może pracować w rozdzielczości aż 6000 dpi z maksymalną szybkością 200 ips, co pozwala wykonywać szybkie ruchy w bardzo dynamicznej rozgrywce. Ten model myszki łączy się z komputerem nawet 8 razy szybciej niż standardowe urządzenia tego typu, toteż czas jego reakcji jest niemalże natychmiastowy.

Przyciski tej myszki można oczywiście dostosowywać do własnych preferencji dzięki dołączonemu do zestawu oprogramowaniu Logitech Gaming Software, które posiada również 300 wbudowanych profili gier.

Myszka Logitech C203 Prodigy dostępna jest w kolorze czarnym, ale posiada również podświetlane elementy, których kolor i intensywność reagują na czynności wykonywane w grach.

Model ten ma uniwersalny kształt, dostosowany zarówno do osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

Myszka Hama Mirano

Myszka marki Hama Mirano nadaje się do pracy biurowej
Źródło zdjęć: © pl.hama.com
Myszka marki Hama Mirano nadaje się do pracy biurowej

Kolejną propozycją jest elegancka, bezprzewodowa myszka Hama Mirano z laserową technologią wyczuwania ruchu, która dostępna jest w kolorze czerwonym, czarnym i białym. Urządzenie to pracuje w rozdzielczości 1600 dpi (można ją zmniejszyć do 800 dpi) i posiada aż sześć przycisków, a jego rolka może nawigować w czterech kierunkach. Hama Mirano posiada oddzielny przycisk zasilania oraz migającą kontrolkę informującą o niskim poziomie energii baterii.

Ten model myszki ma asymetryczny kształt, dostosowany do prawej dłoni.

Myszka Logitech Wireless M335

Ten model myszy marki Logitech ma opływowy kształt z delikatnymi zagięciami po bokach
Źródło zdjęć: © logitech.com
Ten model myszy marki Logitech ma opływowy kształt z delikatnymi zagięciami po bokach

Następną propozycją myszki do 200 zł jest kolejny model marki Logitech - Wireless M335. Jest to uniwersalne, bezprzewodowe urządzenie z laserową technologią wykrywania ruchu, które pracuje w rozdzielczości 1000 dpi. Myszka Logitech Wireless M335 została wyposażona w standardowe trzy przyciski i ma regularny, opływowy kształt z delikatnymi zagięciami w miejscu położenia kciuka, który pozwala na wygodne operowanie nawet podczas wielu godzin pracy. Model ten dostępny jest na rynku w kolorze granatowo-błękitnym bądź czarnym.

Myszka Razer Deathadder 2013

Myszka marki Razer ma gumowe i podświetlane elementy
Źródło zdjęć: © facebook.com
Myszka marki Razer ma gumowe i podświetlane elementy

Bardzo ciekawą propozycją jest również myszka dla graczy Razer Deathadder 2013. Jest to bezprzewodowe urządzenie z sensorem optycznym, który pracuje w wysokiej rozdzielczości 6400 dpi, co pozwala na wykonywanie płynnych, dynamicznych ruchów. Ten model myszki posiada ponadto aż 5 przycisków oraz wygodną rolkę do przewijania. Jej ergonomiczny kształt oraz gumowe elementy pozytywnie wpływają na wygodę użytkowania. Myszka firmy Razer waży zaledwie 105 g, ma 2-metrowy zasięg pracy, a jej styki USB są pozłacane.

Myszka Microsoft Wireless Mouse 900

Myszka marki Microsoft jest prosta i funkcjonalna
Źródło zdjęć: © microsoft.com
Myszka marki Microsoft jest prosta i funkcjonalna

Ostatnią propozycją jest niedroga myszka firmy Microsoft, dostępna na rynku w jednolitym, czarnym kolorze. Jest to urządzenie optyczne, a przy tym bezprzewodowe. Myszka Microsoft Wireless Mouse 900 posiada 3 przyciski i rolkę do przewijania, co umożliwia szybką komunikację z niektórymi funkcjami systemu Windows. Ponieważ ten model myszki cechuje się regularnym kształtem, okaże się wygodny zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych, niezależnie od kształtu ich dłoni. Urządzenie jest na 2-letniej gwarancji producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)