Myszka do 300 zł – propozycje

Myszka do 300 zł – propozycje

Myszki w cenie ok. 300 zł zawierają funkcje ułatwiające pracę i zabawę
Myszki w cenie ok. 300 zł zawierają funkcje ułatwiające pracę i zabawę
Źródło zdjęć: © pixabay.com
Sylwia Ścibak
15.02.2018 09:39, aktualizacja: 09.03.2022 10:39

Myszki w tym pułapie cenowym generalnie są przeznaczone dla wymagających graczy, ale nie tylko. Wiele modeli zawiera mnóstwo przydatnych funkcji, których nie posiadają tańsze produkty, a które często przydają się np. w pracy. Oto przegląd myszek komputerowych do 300 zł.

Myszka Logitech Mx Anywhere 2

Myszka marki Logitech ma przyjemną dla oka obudowę
Myszka marki Logitech ma przyjemną dla oka obudowę© logitech.com

Pierwszą propozycją myszki do 300 zł jest model Logitech Mx Anywhere 2. Jest to bezprzewodowe urządzenie z laserowym czujnikiem ruchu, które pracuje w rozdzielczości 1600 dpi, a jego maksymalny zasięg wynosi 10 m. Myszka została wyposażona w technologię Darkfield , która pozwala jej na płynne poruszanie się po niemalże każdej gładkiej powierzchni, nawet po szkle.

Ten model myszki bezprzewodowej ma 6 przycisków, z czego jeden służy do szybkiego przełączania się między sparowanymi urządzeniami dzięki technologii Easy-Switch.

Myszka Logitech ma niewielkie rozmiary i jest dostępna w eleganckim, czarnym kolorze ze złotymi paskami po bokach.

Myszka Lenovo ThinkPad X1 Wireless

Myszka marki Lenovo jest również pilotem do prezentacji multimedialnych
Myszka marki Lenovo jest również pilotem do prezentacji multimedialnych© lenovo.com

Ten model optycznej myszki jest zarówno urządzeniem wskazującym przeznaczonym do poruszania się po pulpicie komputera, ale także pilotem do obsługi prezentacji multimedialnych. Posiada dwa tryby komunikacji z komputerem: standardowy 2,4 GHz oraz Bluetooth4.0; porusza się z czułością 1000 dpi.

Myszka Lenovo posiada 3 standardowe przyciski. Jest niewielka, więc z powodzeniem zmieści się w torbie na laptopa. Ma również opływowy, regularny kształt, dostosowany do różnych typów dłoni. Dostępna jest w kolorze czarnym.

Myszka SteelSeries Rival 300 CS'GO HyperBeast

Myszka SteelSeries Rival 300 CS'GO HyperBeast jest profilowana i idealnie nadaje się dla praworęcznych użytkowników
Myszka SteelSeries Rival 300 CS'GO HyperBeast jest profilowana i idealnie nadaje się dla praworęcznych użytkowników© steelseries.com

Jedną z najciekawszych propozycji wśród myszek dla graczy do 300 zł stanowi model Rival 300 CS'GO HyperBeast firmy SteelSeries. Jest to mysz optyczna, która charakteryzuje się pracą w bardzo wysokiej rozdzielczości 6500 dpi. Producent wyposażył to urządzenie w 6 przycisków oraz rolkę do przewijania, a także w 2-metrowy kabel.

Myszka SteelSeries Rival 300 CS'GO HyperBeast jest profilowana i idealnie nadaje się dla praworęcznych użytkowników. Jej zaletą jest niepowtarzalny design – górna część urządzenia jest w całości pokryta efektownym nadrukiem.

Myszka Logitech Wireless Trackball M570

Myszka marki Logitech zawiera wygodnego trackballa
Myszka marki Logitech zawiera wygodnego trackballa© logitech.com

Kolejną propozycją myszki do 300 zł jest urządzenie marki Logitech. Ten model wyposażony został nie tylko w standardowe przyciski myszki, ale także w wygodny trackball w kolorze błękitnym. Jest to urządzenie bezprzewodowe z laserowym czujnikiem ruchu, które porusza się w rozdzielczości 400 dpi, dzięki czemu klika się nim wygodnie i precyzyjnie. Zasięg działania tej myszki wynosi maksymalnie 10 m.

Myszka z trackballem marki Logitech posiada dodatkowo dwa przyciski "wstecz" i "dalej", ułatwiające poruszanie się po stronach internetowych, a dzięki dostępnemu oprogramowaniu Logitech SetPoint (Windows) i Logitech Control Center (Mac OS X) można przypisywać przyciskom różne funkcje wedle własnych preferencji.

Myszka Corsair M65 Pro RGB

Myszka marki Corsair ma podświetlane elementy
Myszka marki Corsair ma podświetlane elementy© corsair.com

Ostatnią propozycją jest przewodowa, przeznaczona dla graczy myszka Corsair M65 Pro RGB o futurystycznym kształcie, która ma aż 8 przycisków i porusza się z czułością 12000 dpi. Ten model automatycznie optymalizuje swoje działanie względem powierzchni na której pracuje, a ponadto umożliwia dopasowanie środka ciężkości, co pozwala na wygodne i precyzyjne wykonywanie działań w grze nawet przez dłuższy czas.

Myszka marki Corsair zawiera podświetlane elementy oraz oprogramowanie Corsair Utilty Engine pozwalające na konfigurację funkcji poszczególnych przycisków wedle własnych preferencji oraz programowanie podwójnych makr i ustawianie kolorów podświetleń.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)