MyTask - złota rączka ze smartfonem

Strona głównaMyTask - złota rączka ze smartfonem
31.03.2014 10:23
MyTask - złota rączka ze smartfonem
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Jeżeli lubicie nieść pomoc uszkodzonym przedmiotom, nie targając przy tym wielkiego zestawu narzędzi, obudowa MyTask jest dla was.

Czasami bywa tak, że trzeba coś naprawić. Kto z was nosi przy sobie podstawowe narzędzia albo z zapałki jest w stanie zrobić śrubokręt z funkcją nożyczek? Być może jakaś złota rączka się zgłosiła, ale nie da się ukryć, że większość niezbędnych przedmiotów przy sobie nie ma. Bo i gdzie je schować?

Nawet jeżdżąc na rowerze z plecakiem, nie miałem ze sobą podstawowych narzędzi. Wprawdzie to dlatego, że pewnie nie potrafiłbym z nich skorzystać, ale także dlatego, że nie chciało mi się ich zabierać.

381426930563759850

Macie podobnie? W takim razie MyTask jest dla was. To nic innego jak obudowa do iPhone'a. Tyle że zawierająca także podstawowe narzędzia. Twórcy gadżetu przygotowali dwa zestawy: pierwszy o nazwie Urban składa się z takich przedmiotów, jak pilnik do paznokci, długopis, karta pamięci, otwieracz, pinceta, śrubokręt czy nożyczki. Absolutna podstawa, ale przecież często właśnie tego nam brakuje.

381426930563890922

Jest też nieco bardziej fachowy zestaw, szykowany z myślą o rowerzystach. Do obudowy MyTask Bike twórcy włożyli różnego rodzaju klucze, łatki i śrubokręt. Co najważniejsze, wszystko jest w obudowie, więc nie trzeba brać dodatkowego obciążenia. Smartfon i tak zawsze jest pod ręką – z muzyką i Endomondo.

381426930564021994

MyTask może być całkiem niezłym gadżetem na letnie wycieczki, nie tylko te rowerowe. Twórcy zbierają pieniądze na Kickstarterze. W tej chwili za jedną obudowę trzeba zapłacić 50 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)