Nadchodzi Terminator Salvation The Videogame

Nadchodzi Terminator Salvation The Videogame

Nadchodzi Terminator Salvation The Videogame
Michał Kowal
21.11.2008 15:34

To niewiarogodne! Naprawdę niespotykane i wyjątkowe! Warner Bros Interactive Entertainment oznajmiło, że razem z filmem Terminator Salvation ukaże się trzecioosobowa gra akcji o tym samym tytule. Ktoś się spodziewał takiego nowatorskiego posunięcia? Nad grą pracuje GRIN studios (znani z Bionic Commando). Twórcy Terminator Salvaition- The Videogame obiecują pełen akcji gameplay i szczegółowe środowisko. Co z tego wyjdzie?

To niewiarogodne! Naprawdę niespotykane i wyjątkowe! Warner Bros Interactive Entertainment oznajmiło, że razem z filmem Terminator Salvation ukaże się* trzecioosobowa gra akcji* o tym samym tytule. Ktoś się spodziewał takiego nowatorskiego posunięcia? Nad grą pracuje GRIN studios (znani z Bionic Commando). Twórcy Terminator Salvaition- The Videogame obiecują pełen akcji gameplay i szczegółowe środowisko. Co z tego wyjdzie?

W grze będziemy kontrolować samego Johna Connora, który prowadzi walkę ze zbuntowanymi maszynami. Na naszej drodze staną przeciwnicy znani z filmu, oraz zupełnie nowi, stworzeni na potrzeby gry.

Premiera filmu i gry w maju 2009. Na razie nie wiadomo na jakie platformy.

Zdaje mi się, że nie wyjdzie z tego nic dobrego. Dlaczego? O grze nie było wcześniej nic słychać. Dowiadujemy się o niej dopiero pół roku przed premierą. Można więc odnieść wrażenie, że jest robiona jak najszybciej, by załapać się na film. W końcu łatwiej wydać słabą grę na fali kampanii reklamowej filmu, niż dopracowany tytuł rok później.

Źródło: joystiq

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)