Nagrodzony iF Design Award China 2007 BenQ S7

Nagrodzony iF Design Award China 2007 BenQ S725.11.2007 15:25
Karolina Lis

Na stronie International Forum Design pojawiły się zdjęcia i specyfikacja całkiem nieznanego nikomu modelu firmy BenQ. Komórka zdobyła nagrodę iF Design Award China 2007 w kategorii Communication & Entertainment (Komunikacja i rozrywka), ale nikt tak naprawdę o niej nie słyszał.

Na stronie *International Forum Design pojawiły się zdjęcia i specyfikacja całkiem nieznanego nikomu modelu firmy BenQ. *Komórka zdobyła nagrodę iF Design Award China 2007 w kategorii Communication & Entertainment (Komunikacja i rozrywka), ale nikt tak naprawdę o niej nie słyszał.

BenQ S7 jest typowym modelem typu baton, ale o przyjemnym i stylowym wyglądzie, który uzupełnia metaliczna obudowa. Telefon został skierowany do ludzi biznesu (czy tylko im zależy za ładnym wyglądzie komórki?).

Jak podaje IFD, telefon wyposażony jest odbiornik GPS, obsługę sieci 3G, multimedia oraz dwie kamery do prowadzenia wideorozmów. Na dalsze informacje będziemy musieli poczekać do oficjalnej zapowiedzi producenta. Na razie brak wiadomości o dostępności komórki i jej cenie.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)