Najbardziej geekowskie krawaty TOP 10

Najbardziej geekowskie krawaty TOP 10

Najbardziej geekowskie krawaty TOP 10
Paweł Żmuda
13.10.2010 23:30

Krawat kojarzy się raczej z nudą biznesowych narad. Wielu mężczyzn, pragnąc uchodzić za wyluzowanych i nowoczesnych, unika tej części garderoby jak ognia. Jednak krawat nie musi wcale oznaczać powagi, a jego związek z biurową elegancją jest czasem jedynie symboliczny. Oto kilka krawatów idealnych dla prawdziwego geeka.

Krawat sprzętowy

Niestety, prezentowany wyżej krawat nie został wykonany z prawdziwych układów drukowanych, jednak całkiem prawdziwym rozwiązaniem są wbudowane weń diody LED. Dodatkowo można nimi sterować za pomocą pilota! To się nazywa krawat elektroniczny.

Krawat matematyczny

Obraz

Stereotypowy geek informatyk jest bardzo dobry z przedmiotów ścisłych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by w razie chwilowego zaćmienia umysłu skorzystać z małej ściągawki. Najlepiej uwiązanej pod szyją.

Podręczny otwieracz

Obraz

Długie noce spędzone przed monitorem komputera to prawdziwy koszmar. Dobrze, że można wyposażyć się w krawat z... otwieraczem do butelek. Programowanie z piwem lub butelką coli w ręku zapewne będzie przyjemniejsze.

Krawat z taśmy magnetofonowej

Obraz

Skierowany zasadniczo do dwóch grup idealistów: ekologów i melomanów. Pierwszym oferuje jasną manifestację poparcia dla recyclingu, drugim będzie przypominać stare dobre czasy kaset magnetofonowych...

Jak zawiązać krawat?

Obraz

Wielu mężczyzn nie wie, jak zawiązać krawat. Tym bardziej nie wiedzą tego osoby, które zdecydowanie nie kojarzą nam się z formalnym ubiorem. Krawat z obrazkową instrukcją wiązania? Biorę w ciemno!

Krawat na odtwarzacz

Obraz

Apple to marka stworzona dla lanserów. Specjalnie dla prawdziwych wyznawców Jobsa przygotowano krawat, w którym można schować iPoda. Zainteresowanie znajomych gwarantowane.

Krawat-pozytywka

Podczas nudnego oczekiwania lub w stresującym pośpiechu lubimy bawić się elementami garderoby. Oto krawat idealny na taką sytuację. Poszczególne części tego krawata po dotknięciu wydają dźwięki. Idealna rozrywka na długie godziny w poczekalni.

Krawat kulinarny

Obraz

Piwo i kiełbasa są bliskie nam wszystkim, czasami czujemy z nimi niemal mistyczny związek. Jak mimo oficjalnego uniformu urzędnika dać światu do zrozumienia, że w środku nadal pozostajemy wiernym fanem zapijanego bursztynowym płynem hot-doga? Na widok takiego krawatu nikt nie będzie miał wątpliwości.

Kultowy tetris

Obraz

Kto przynajmniej raz w życiu nie spędził nudnego popołudnia, układając klocki na prostokątnej planszy, ten nie jest prawdziwym graczem. Dla wszystkich pozostałych mamy wspaniały sposób na podkreślenie swojej więzi z grami na PC. Krawat pokryty klockami z nieśmiertelnego Tetrisa to gadżet, którego nie powstydzi się najpoważniejszy biznesmen.

Krawat 8 bitów

Obraz

Gustowny, ośmiobitowy krawat, utrzymany w klasycznej, błękitnej kolorystyce. Może oznaczać sentyment do grafiki z kultowego "Mario". O noszącym świadczy bardzo dobrze.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)