Najbardziej odjechane pendrive'y - wyniki konkursu

Najbardziej odjechane pendrive'y - wyniki konkursu

pendrive palec
pendrive palec
Paweł Piejko
23.08.2010 20:00, aktualizacja: 11.03.2022 13:37

Powiedzieć, że zainteresowanie konkursem przeszło najśmielsze oczekiwania - to mało. Przejrzenie 771 komentarzy nie należało do rzeczy prostych, ale udało się. 10 szczęśliwców zgarnęło pendrive'y Kingstona! Zobaczcie, kto zwyciężył w konkursie Gadżetomanii.

Powiedzieć, że zainteresowanie konkursem przeszło najśmielsze oczekiwania - to mało. Przejrzenie 771 komentarzy nie należało do rzeczy prostych, ale udało się. 10 szczęśliwców zgarnęło pendrive'y Kingstona! Zobaczcie, kto zwyciężył w konkursie Gadżetomanii.

Wśród takiej masy nadesłanych linków, zdjęć i filmów naturalnie musiały pojawić się duplikaty. Ot, choćby taki pendrive ucięty palec pojawiał się w komentarzach wielokrotnie. Podobnie pendrive plemnik, otwieracz, aparat fotograficzny, drewno, spinacz i rozmaita biżuteria. Dużo było motywów steampunkowych, fantastycznych, militarnych, religijnych i erotycznych (!). Galeria prezentująca zebrane przez Was pendrive'y pojawi się na Gadżeto już wkrótce!

W związku z ogromnym zainteresowaniem, jakie wzbudził konkurs, postanowiłem nagrodzić nie tylko oryginalność i kreatywność (której nie brakowało nikomu z uczestników!), lecz także aktywność w nadsyłaniu linków.

 • Nagrody otrzymują:
 • Tomek - nadesłał ponad 110 pendrive'ów, szczególnie oryginalny był:photo position=\inside\78018/photoProdukowany w Polsce(http://www.zanadesign.eu/index.php?L=1&PROD=1&ID=32) pendrive z bursztynemorazphoto position=\inside\78019/photoPendrive promujący rok Chopinowski
 • Damian - nadesłał ponad 30 pendrive'ów, zaś szczególnie ciekawy (i wklejony jako pierwszy), to:photo position=\inside\78020/photoPendrive napełniony piwem
 • phate - nadesłał ponad 20 pendrive'ów, zaś na wyróżnienie zasługuje:youtubehttp://www.youtube.com/watch?v=O6mzTRLeFTE&feature=related/youtubePendrive'owy DIY - Cereal USB
 • Frragiphoto position=\inside\78021/photoWszyscy możemy zostać pendriverami
 • Pałkensphoto position=\inside\78022/photoZrobić coś samemu - trzy pendrive'y DIY(http://www.pen.palkens.cal.pl/)
 • Marcinphoto position=\inside\78023/photoWłasnoręcznie wykonany pendrive miecz(http://www.zjazd.pl/viewtopic.php?t=52). Mod godny najwyższych światowych standardów!
 • Krzysztofphoto position=\inside\78024/photoPendrive promujący Starachowice.
 • Karmixphoto position=\inside\78025/photoLinuksowy \pendrive\ z biurem dla pingwina (to chyba dopiero koncepcja ;)
 • Konrad - nadesłał ponad 20 linków, wśród których oryginalnością wyróżnił się:photo position=\inside\78026/photo**...czyli pendrive'owa cepelia. Seria cepeliowych ptaszków zaprojektowanych przez Magdalenę Jurek.**
 • Weronika - nadesłała ponad 50 propozycji, wśród których wyróżniła się ta:photo position=\inside\78027/photo\Gdyby każdy facet miał tak pojemną głowę… \ - pisze pozbawiona złudzeń czytelniczka.

Nagrodzeni wkrótce zostaną poproszeni mailowo o podanie danych do wysyłki.

Natomiast wszystkich, którzy nie zostali nagrodzeni pendrive'em Kingstona, a bardzo się o to starali, proszę o wyrozumiałość. Nie było łatwo prześledzić taką masę komentarzy.

Jednocześnie chciałem wszystkim podziękować za udział w konkursie i zaprosić do śledzenia postów na Gadżeto - będą kolejne zabawy.

Już wkrótce do zgarnięcia torby na laptopa!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)