Najbardziej przerażające i obrzydliwe klipy na YouTube [TOP 10 wideo]

Najbardziej przerażające i obrzydliwe klipy na YouTube [TOP 10 wideo]

Najbardziej przerażające i obrzydliwe klipy na YouTube [TOP 10 wideo]
Michał Michał Wilmowski
14.06.2011 08:59, aktualizacja: 14.01.2022 13:16

YouTube jest pełen obrzydliwych, dziwacznych czy po prostu strasznych klipów. Czasem naprawdę trudno uwierzyć, że ludzie, którzy je wrzucili, byli w stanie coś takiego zrobić. Które klipy są najbardziej przerażające?

Jared Lee Loughner "Genocide School" Rant Video

Film zamieszczony przez Jareda Lee Loughnera, mordercę z Arizony, który strzelał w styczniu 2011 do tłumu w Tucson, raniąc kongresmenkę Demokratów Gabrielle Giffords. Podczas strzelaniny zginęło sześć osób, w tym sędzia i dziewczynka urodzona 11 września 2001 roku.

Wideo, w którym możemy posłuchać, co się dzieje w głowie psychopaty, było już usuwane z YouTube'a. Pewnie byśmy dziś nie mogli go zobaczyć, gdyby nie fakt, że autentyczność filmu potwierdziły poważne amerykańskie media, takie jak "The Wall Street Journal".

Dzięki temu, że wideo wciąż jest w Sieci, można samemu przekonać się, dlaczego przyszły morderca wyleciał z Pima Community College. Użytkownicy YouTube'a wciąż mogą posłuchać, jak przyszły morderca planuje stworzenie "szkoły ludobójstwa".

tonetta777 - Peeping Tom

Trudno powiedzieć, co to właściwie jest, ale na pewno jest to obrzydliwe. Facet w masce tańczy przed kamerą kiepski taniec brzucha. W tle leci piosenka o pani, która nocą uprawia ostry seks, a w ciągu dnia nazywa się "Peeping Tom".

To pewnie jakieś alter ego człowieka, który wystąpił w klipie, gdzie wstydził się nawet zaprezentować swoją twarz.

Mały chłopczyk się rozbiera

Wideo zatytułowane jest "Zabawny chłopiec z Azji tańczy". Tyle że nie ma nic zabawnego w dzieciaku, który ubrany w ciuchy wyglądające jakby je ściągnął z prostytutki, wykonuje wyraźnie erotyczne ruchy.

Może to lepiej, że nie wiemy, gdzie to dziecko tego się nauczyło.

edarem - Pretty Woman

Nie ma nic strasznego w niedomytym staruszku bez zęba i ze sterczącymi w nieładzie włosami, który śpiewa wraz z Royem Orbisonem "Pretty Woman"? Nie ma – chyba że to przestępca, który właśnie wrócił do więzienia.

Człowiek, który w filmiku przeraża brakami w uzębieniu, nazywa się Edward Muscare i nie jest nikim w rodzaju Einsteina, tylko groźnym przestępcą seksualnym.

Mężczyzna staje się kobietą

To wideo też na pierwszy rzut oka wydaje się całkiem zwykłe. Siedzi facet przed lustrem i coś sobie maże na twarzy. Potem dokleja sobie rzęsy, robi profesjonalny makijaż i oto staje przed nami laska, jakiej większość z nas (miejmy nadzieję) nigdy nie spotkała.

Peruka wydaje się zbyteczna, bo prawdopodobnie nawet na taką krótkowłosą "damę" wielu mężczyzn dałoby się nabrać. Wideo nazywa się "Transformacja" i pokazuje, czego nie należy robić, kiedy nasza dziewczyna wyjechała na weekend.

Człowiek to czy tygrys?

Ten facet nie udaje białego tygrysa po to, żeby go przyjęli na Broadway do "Kotów". To tylko taki fetysz. Są ludzie, którzy lubią udawać zwierzęta w sypialni – i to jest właśnie jeden z nich.

Nie wiem, skąd wyczarował ten strój, ale jestem pewny, że uciekałbym przed takim szybciej niż przed prawdziwym tygrysem.

Man vs. Wild - Eating Giant Larva

Stare jak świat. Obrzydliwe przysmaki jedli już parę razy uczestnicy różnych programów typu reality show – ale chyba tylko ten pan wygląda jakby nie miał z tym problemu. Larwa? Ot, zwykłe mięsko na obiad. Bułka z masłem.

Wyglądałby wiarygodniej, gdyby tak się nie krzywił. Ale i tak to, co robi, jest naprawdę niewyobrażalne.

Bananas Exploding on Face

To chyba znów coś z seksem, nie jestem pewny. Facet podpala banany przyczepione do twarzy, one eksplodują, jego to bawi, widzów... cóż, widzowie też chyba mają jakieś uczucia w stosunku do tego. Jest to niewątpliwie dziwne i przerażające jednocześnie.

Ale może ten pan jednak nie wyrośnie na mordercę. Prędzej przebierze się za białego tygrysa.

Crooked Rot | NIGHTMARE stopmotion animation by David Firth

"Crooked Rot" to bardzo dziwne wideo, stworzone przez Davida Firtha. Miało być rodzajem eksperymentu, zawierającego różnego rodzaju manekiny, a raczej ich części. Mamy tu więc obracające się ludzkie głowy, z których leje się krew, wiercenie w mózgu, odcięte ręce. Nie zabrakło też świńskiego ryja.

Wszystko jest skąpane w krwi, której sztuczność wcale nie czyni tego klipu mniej obrzydliwym.

Naprawdę długie paznokcie

Hindus, którego pokazuje wideo, hodował pazury przez 50 lat. Od dawna musi je specjalnie zabezpieczać, żeby się nie połamały. Nie jest jedynym posiadaczem takich – co jakiś czas takie paznokcie można obejrzeć w wiadomościach (uwaga, niedługo sezon ogórkowy!).

Dlaczego uważam, że to przerażające? Bo nie ma na świecie nic straszniejszego niż ludzka głupota.

Źródło: Oddee.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)