Najbardziej utalentowane dzieciaki na YouTube [TOP 10 plus wideo]

Najbardziej utalentowane dzieciaki na YouTube [TOP 10 plus wideo]

Młody skrzypek (Fot. YouTube)
Młody skrzypek (Fot. YouTube)
Mariusz Kosakowski
16.11.2010 13:39, aktualizacja: 14.01.2022 14:32

Podczas gdy większość dzieci zadziera nosy lub próbuje przekopać się w piaskownicy do Chin, inne szlifują swój warsztat jako tancerze, muzycy, artyści. Stworzyliśmy dla Was listę 10 niesamowicie utalentowanych dzieciaków.

8-letni chłopak, tancerz breakdance, potrafi wykonać 30 obrotów w powietrzu w fantastycznym stylu. Wprawdzie rekord wynosi 40 obrotów, ale i ta liczba robi zawrotne wrażenie ;).

Dhanat Plewtianyingthawee to naprawdę utalentowane dziecko. Jest malarzem i skrzypkiem. Swoją pierwszą wystawę miał już w wieku 3,5 lat. W tym samym wieku wziął swoją pierwszą lekcję gry na skrzypcach.

WOW. Tak można określić talent Brianny Kahane. Brzmienie skrzypiec w jej dziecięcych dłoniach jest niezwykłe. To, co gra Brianna, to muzyka towarzysząca węgierskiemu czardaszowi.

Show-biznes nie musi się martwić tym, że zabraknie mu gwiazd. Oto jedna z nich - wschodząca, 10-letnia Willow. Prawda, że Beyonce ma się kogo bać? ;)

Uwierzycie, że ta dziewczynka ma tylko 10 lat? Jackie może z powodzeniem wpędzić w kompleksy śpiewaczki operowe, które latami szlifują swój warsztat. Ona zaczynała, mając 8 lat. Posłuchajcie, do jakiego mistrzostwa doszła.

„Nigdy nie byłem zmuszany do treningów ani do niczego, co byłoby wbrew mojej woli. Moi rodzice trenowali, ja patrzyłem na to i chciałem się przyłączyć. To był mój wybór. Nigdy nie byłem zmuszany” - tak mówił młody Richard, który zasłynął jako młody kulturysta. Chłopak pochodzi z Ukrainy. To się nazywa słowiańska krew ;).

Młody Lucciano ma zaledwie 7 lat, a gra na gitarze lepiej od niejednego dorosłego artysty. Chłopak miał nawet szanse zaprezentować się przed samym Carlosem Santaną. Myślicie, że wywarł na nim wrażenie?

Mała Emily ma 6 lat i mówi o sobie: „Jestem normalnym dzieckiem, które gra na fortepianie”. Jej talent został odkryty przez babcię, gdy dziewczynka miała 2 lata. Teraz gra muzykę innych kompozytorów i sama pisze swoje utwory.

Jacob rwał się do perkusji, gdy miał zaledwie 18 miesięcy. Swój pierwszy album nagrał w wieku 12 lat. Kuba Wojewódzki w jednym z programów „Mam talent” powiedział do pewnego perkusisty po skończonym show: „Nienawidzę cię”. Jak myślicie, co by powiedział temu chłopcu?

Młody Picasso - Kieron Williamson

Ten chłopak w szkole z pewnością ma pseudonim Picasso. Siedmioletni Kieron już został porównany do legendarnego mistrza pędzla. Za sprzedane obrazy swojego autorstwa zarobił w sumie 50 000 dolarów. A malował dopiero od roku...

Źródło: SocialTimes

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)