Najciekawsze kamery internetowe na żywo! Piękne widoki, duchy, zwierzęta i zorza polarna

Najciekawsze kamery internetowe na żywo! Piękne widoki, duchy, zwierzęta i zorza polarna
Łukasz Michalik

27.11.2014 08:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co dzieje się nad wodospadem Niagara? Kto przechodzi rozsławionym przez Beatlesów przejściem przez Abbey Road? Co jedzą sarny i czy na dalekiej Północy widać dziś zorzę polarną? Wszystko to – i wiele więcej – możemy sprawdzić w każdej chwili bez ruszania się z fotela. Zapraszam na wyprawę po ciekawych i wartych odwiedzenia miejscach! Zobaczymy je na żywo dzięki kamerom internetowym.

Zorza polarna

Obraz

Kamery transmitujące obraz nieba są zlokalizowane w szwedzkiej miejscowości Porjus oraz w bazie polarnej na Antarktydzie.

Loch Ness

Obraz

Aby wypatrywać potwora z Loch Ness, nie trzeba jechać do Szkocji! Stron, udostępniających kamery jest kilka i wszystkie mają wspólną cechę - wyglądają, jakby zatrzymały się w latach 90., a kamery raz działają, a raz nie.

Times Square

Obraz

Podgląd na żywo i z dźwiękiem jednej z najbardziej znanych lokalizacji w Nowym Jorku.

Abbey Road

Obraz

Widok na przejście dla pieszych, rozsławione przez okładkę Beatlesów. Często można zobaczyć, jak turyści zatrzymują się na środku przejścia, odtwarzając słynną scenę.

Pingwiny

Obraz

Miejskie ZOO w Kansas City ustawiło kamerę przy wybiegu pingwinów. Gdy popatrzymy dłużej, te zwierzaki potrafią być całkiem zabawne. Irytujące są za to częste rozłączenia.

Tunel aerodynamiczny

Obraz

W tym miejscu trenują pasjonaci spadochroniarstwa - wdmuchiwane od dołu powietrze unosi ich w górę, pozwalając trenować zachowanie w czasie swobodnego spadania.

Africam

Obraz

To strona z kilkoma kamerami, pozwalającymi podglądać życie dzikich zwierząt w Afryce. Jeśli nie chcemy wpatrywać się w obraz z kamer, wystarczy śledzić konto serwisu na Twitterze - dowiemy się, gdy w którejś będzie widać coś ciekawego.

Kaplica ślubów w Las Vegas

Obraz

Ślub w Las Vegas to chyba najmniej sformalizowana ceremonia na świecie - licencja ślubna nie wymaga badań krwi ani oczekiwania. Wystarczy zapłacić 60 dolarów, wypełnić wniosek i dołączyć zdjęcie, by kilka minut później oficjalnie zawrzeć związek.

Kanał panamski

Obraz

Na stronie znajdziemy wiele kamer, pokazujących zarówno sam kanał i przepływające statki, jak i jego infrastrukturę.

Wodospad Niagara

Obraz

Widok na najsłynniejszy wodospad świata. Transmisja z dźwiękiem!

David's Ghost Cams

Obraz

Kamery ustawione w ponad 100-letnim, wiktoriańskim domu to gratka dla tropicieli duchów. Wszyscy inni zobaczą po prostu transmisję, pokazującą puste pokoje.

Oceanarium w Nagoi

Obraz

Na stronie oceanarium znajdziemy linki do kilku kamer, pokazujących różne morskie zwierzęta. Warto wyciszyć dźwięk, bo muzyka w tle bywa irytująca.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)