Najcieńsza nawigacja GPS na rynku

Najcieńsza nawigacja GPS na rynku

Najcieńsza nawigacja GPS na rynku
Damian Zarzycki
15.10.2009 09:00

Nawigacja GPS to jeden z najlepszych gadżetów motoryzacyjnych ostatnich lat. Gadżet stał się bardzo popularny, więc aby zdobyć klientów producenci starają się tworzyć unikatowe modele. Ostatnio modne stało się łączenie centrum rozrywki z nawigacją właśnie. Ale firma Galaxy postanowiła, że głównym atutem urządzenia będzie jego rozmiar - jest to najcieńsza nawigacja dostępna na rynku. I taką też ma nazwę -  Galaxy Thinnest GPS Portable Navigator.

Nawigacja GPS to jeden z najlepszych gadżetów motoryzacyjnych ostatnich lat. Gadżet stał się bardzo popularny, więc aby zdobyć klientów producenci starają się tworzyć unikatowe modele. Ostatnio modne stało się łączenie centrum rozrywki z nawigacją właśnie. Ale firma Galaxy postanowiła, że głównym atutem urządzenia będzie jego rozmiar - jest to najcieńsza nawigacja dostępna na rynku. I taką też ma nazwę -  [Galaxy Thinnest GPS Portable Navigator.](http://Galaxy Thinnest GPS Portable Navigator)

Szerokość urządzenia? Tylko 13 milimetrów przy zachowaniu 5-calowego, dotykowego ekranu LCD. Producent zapewnia, że Galaxy można łatwo umieścić na kokpicie, gdyż nie zajmuje dużo miejsca. Urządzenie posiada procesor SiRF Atlas-IV oraz system operacyjny Win CE 6.0. Pamięć wynosi 2 GB (dzięki karcie SD). Oczywiście pojawiają się głosowe podpowiedzi, duży czytelny ekran prowadzi nas przez mapę, pokazując wszystkie miejsca "na trasie" - bary, parkingi, sklepy itd.

Obraz

Nawigacja satelitarna to nie tylko zbiór map i wytyczona trasa, ale i rozrywka. Galaxy oferuje te same funkcję, co większość dostępnych na rynku modeli. Pojawia się zatem odtwarzacz plików wideo (MP4, AVI, 3GP, MOV (Quicktime), WMV), plików muzycznych (M4A, WAV, MP3, WMA) oraz zdjęć (BMP, GIF, JPEG, PNG, TIF). Jest też wbudowane radio oraz port USB.

Producent życzy sobie za nawigację Galaxy około 300 złotych. Więcej szczegółów technicznych znajdziecie na stronie internetowej producenta.

Obraz

Nawigacja Galaxy Thinnest GPS Portable Navigator jest reklamowana jako najcieńsza z dostępnych na rynku. Jednak oprócz tych 13 mm szerokości nie różni się w możliwościach od innych dostępnych na rynku. Warto zatem zainwestować w nią, czy są znacznie lepsze na rynku?

Źródło: Chinavasion

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)