Najdziwniejsze interesy gwiazd sportu, muzyki i kina

Gwiazdy poza tym, że gwiazdorzą imają się różnych zajęć żeby jeszcze bardziej powiększyć swoje majątki. Niektóre z nich są dziwniejsze od innych. Z dzisiejszego zestawienia dowiecie się między innymi kto produkuje trumny, a kto sos do sałatek.

(fot. everythingkiss.com)
(fot. everythingkiss.com)
Marek Maruszczak

Legendarna rockowo metalowa grupa muzyczna prowadzi na boku dość oryginalny interes. Za jedyne 3299 dolarów można kupić trumnę z nadrukowanymi wizerunkami członków grupy i jej logo. Wnętrza trumien wykończone są klimatycznym czarnym materiałem, a frontowy i tylny panel ozdobiono dużym logo zespolu.

Venus Williams i projektowanie wnętrz

Jedna z najbardziej znanych tenisistek na świecie jest właścicielką firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz. Współpracownicy Venus, a kto wie, może nawet sama gwiazda zajmą się wszystkimi etapami związanymi z przygotowaniem wystroju nowego lokum, od fazy projektowej aż do oddania wnętrza do użytku.

Grille Joe Jacksona i Ronaldo

Dziwne interesy celebrytów 1Trumny Kiss

Tym razem dwie gwiazdy połączyły siły żeby zarobić trochę na swoich nazwiskach. W trakcie piłkarskich mistrzostw świata w 2010 roku ojciec Michaela Jacksona i Ronaldo firmowali swoimi nazwiskami serię grilli w kształcie futbolówek.

Jeżeli nie kojarzycie tego pana, to przypomnijcie sobie serial Melrose Place. Nadal nic? Prawdopodobnie nie jesteście jedyni bo Andrew postanowił spróbować sił w innej branży i zajął się serwisami społecznościowymi. W 2006 roku stał się jednym z założycieli CafeMom, serwisu społecznościowego dla mam, które chciałyby się podzielić troskami, radościami i radami związanymi z macierzyństwem.

Woda kolońska Donalda Trumpa

To już drugie podejście sławnego milionera do przemysłu perfumeryjnego. Pierwszy zapach, który usiłował nam sprzedać pan Trump nosił nazwę „The Fragrance”, czyli po prostu „zapach”. Druga nieco bardziej oryginalna próba to „Success”.

Witaminizowana woda 50 Centa

Dziwne interesy celebrytów 2Andrew Shue i jego strona dla mam

Czarnoskóry raper uznał najwyraźniej, że muzyka i linia odzieżowa to za mało I postanowił wejść na rynek spożywczy. W tym celu wykupił mniejszościowy pakiet akcji firmy należącej do Coca-Coli – EnergyBrands i pomógł w stworzeniu napoju o nazwie Formula 50.

Kontrowersyjna gwiazda z ciągotami do trupiego „mejkapu” już w 2007 roku weszła na rynek mocnych alkoholi. Wtedy właśnie Stany Zjednoczone zezwoliły na sprzedaż absyntu w swoich granicach, z czego Marilyn skwapliwie skorzystał wypuszczając na rynek trunek o nazwie „Mansinthe”. Mansynt zawiera 68 % alkoholu i jest dostępny w czerwonej oraz zielonej wersji kolorystycznej.

Wyszukiwarka MC Hammera

Raper znany z przeboju „You Can’t Touch This" i występowania w miejskiej wersji szarawarów zdecydował się na rzucenie wyzwania Google i Bingowi. Jego wyszukiwarka nosi nazwę WireDoo i ma być znacznie bardziej zaawansowana od ofert konkurencji. Jako przykład MC Hammer opisał proces wyszukiwania samochodu. WireDoo ma umożliwiać nie tylko odnalezienie konkretnego auta, ale również podobnych modeli. Możliwe będzie również wprowadzenie do kryteriów wyszukiwania przebiegu samochodu oraz wyświetlenie najbliższych sprzedawców danego modelu. MC Hammer zdołał wprawdzie sprzedać jeden odgrzewany kotlet, ale kolejnej próbie nie wróżę podobnego sukcesu.

Kendra Wilkinson i sportowe rury

Dziwne interesy celebrytów 3Absynt Marilyna Mansona

Tak jest, nie rury do tańca erotycznego, nie rury do striptizu, tylko rury sportowe. Była dziewczyna Hugh Heffnera nie jest, jak sama mówi, typem domatorki. Trudno było jej zaspokoić naturalną potrzebę ruchu w mieście. Wygibasy na mocowanej do sufitu i podłogi rurze są podobno doskonałym panaceum na nudę i brak aktywności fizycznej.

Aktor założył firmę Newman's Own już w 1982 roku. Początkowo interes przynosił straty, ale z czasem, sosy do sałatek i inne produkty z branży spożywczej firmowane nazwiskiem aktora zdobyły taką popularność, że Newman's Own zarobiła już 300 milionów dolarów. Co ciekawe wszystkie środki zebrane w ten sposób są przekazywane na cele charytatywne.

Miasto Kim Basinger

Parki rozrywki Michaela Jacksona nie umywają się do pomysłu hollywódzkiej aktorki Kim Basinger. W 1989 roku gwiazda kupiła całe miasto Braselton w Georgii, wydając na nie 20 milionów dolarów, co w tamtych czasach było kwotą znacznie bardziej wartościową niż obecnie. Kim planowała przekształcić miasto w atrakcję turystyczną, niestety jej plan spalił na panewce i w 1993 roku gwiazda musiała sprzedać Braselton oraz ogłosić bankructwo.

Agnieszka Radwańska i „wyroby z korka”

Dziwne interesy celebrytów 4Paul Newman i dressingi do sałatek

Na koniec akcent patriotyczny, czyli interes najlepszej polskiej tenisistki. Firma Agnieszki zajmuje się działalnością sportową, ale to tylko jedno z jej źródeł dochodu. Większość zysków pochodzi z "produkcji pozostałych wyrobów z drewna, produkcji wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania".

Źródło: Acid Cow

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.