Najdziwniejsze reklamy operatorów TOP 10

Najdziwniejsze reklamy operatorów TOP 10
Paweł Żmuda

31.05.2010 13:10, aktual.: 15.01.2022 14:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telefonia komórkowa jest z nami od wielu lat. Przez ten czas powstało całkiem sporo zabawnych, często zaskakujących spotów reklamowych. Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się, jak swoje produkty reklamują nie producenci sprzętu, a operatorzy. Popatrzmy na zestawienie dziesięciu zwariowanych reklam komórkowych.

"Nuns" -- TV Commercial

Macedoński operator postanowił w zabawny sposób ukazać warunki życia w klasztorze. Zakonnice wysyłające do siebie SMS-y podczas kolacji? Dobry pomysł. Ciekawe, czy podobna reklamówka przeszłaby w naszej telewizji...

funny Commercial

Przygoda nieudolnego porywacza w samolocie, kończy się w nieco dziwny sposób. Reklama jest najlepszym dowodem na to, że lepiej nie zasypiać w publicznych środkach transportu.

Zazdrosny paranoik?

Dwóch facetów i jedna kobieta. To nigdy nie kończy się zbyt dobrze. Tym bardziej, jeśli wykupimy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci ; ).

Virgin Mobile: virgin mobile yo yo hot nurse commercial

Ponętna pielęgniarka i dwóch dowcipnisiów. Podobne klipy zwykle nie kończą się zbyt dobrze. Chcielibyście być na miejscu kolegi?:)

T-Mobile Funny Commercial

Kolejna reklamówka promująca darmowe rozmowy z pięcioma osobami. Tym razem jej adresatem są kobiety. "Bez naszych usług, Twój facet z Tobą zerwie". Ciekawe czy to się sprawdziło.

Amp'd Mobile "Pole" Commercial

Usługi przeznaczone dla wąskich grup odbiorców nie sprzedają się zbyt dobrze. Najlepszym tego dowodem jest nasza "męska" sieć Mobilking, a także przypadek amerykańskiego Amp'd Mobile. Nie pomogły nawet oryginalne reklamy.

Boost Mobile Anthem | Kanye Ludacris and the Game

Telefon zamiast spotkania w studiu nagraniowym? Trzeba przyznać, że kawałek przygotowany dla Boost Mobile brzmi całkiem nieźle. Ciekawe kto mógłby nagrać coś takiego w Polsce. Może Peja i Tede?

Kate Moss for Virgin Mobile

Kate Moss i mocno podekscytowany agent podpisujący... umowę z operatorem. Niekonwencjonalne.

Przesyłanie maili z komórki nie jest dziś już niczym niespotykanym, jednak kiedyś, przekonanie klientów do nowej usługi wymagało dość... drastycznych środków.

Virgin Mobile: Toilet Service

Operator pomagający nam w każdym możliwym momencie? Przedstawiciele Virgin Mobile podeszli do swojej profesji chyba zbyt dosłownie.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)