Najlepsza gra 2008 roku?

Najlepsza gra 2008 roku?

Najlepsza gra 2008 roku?
Igor Chrustek
10.11.2008 19:21

Zbliża się Sylwester, czas noworocznych postanowień oraz podsumowań tego, co warte zapamiętania w roku, który będziemy żegnać. Ludzie z branży wyciągnęli z szaf swoje liczmany i przedstawili Nam raport najlepiej sprzedających się gier 2008 roku, a raczej jego ostatniego kwartału. Co się okazuje? Na pierwszym miejscu bestsellerów znalazł się, tradycyjnie już, futbol amerykański od EA opatrzony numerkiem 09. Wyniki zostały podane patrząc na ilość sprzedanych gier w USA, Japonii i Wielkiej Brytanii.

Zbliża się* Sylwester*, czas noworocznych postanowień oraz podsumowań tego, co warte zapamiętania w roku, który będziemy żegnać. Ludzie z branży wyciągnęli z szaf swoje* liczmany i przedstawili Nam raport najlepiej sprzedających się gier 2008 roku, a raczej jego ostatniego kwartału. Co się okazuje? Na pierwszym miejscu bestsellerów znalazł się, tradycyjnie już, futbol amerykański od EA* opatrzony numerkiem* 09.* Wyniki zostały podane patrząc na ilość sprzedanych gier w *USA, Japonii i Wielkiej Brytanii. *

Liczebna przewaga obywateli* Stanów* i ich miłość do Madden NFL pozowliły produkcji od* EA *na zajęcie zaszczytnej, pierwszej pozycji na podium. Wynik sprzedaży szacuje się na 2,9 miliona. Na drugiej pozycji uplasował się lansujący aktywny wypoczynek produkt od Nintendo. Wii Fit rozeszło się w liczbie 2 089 000 sztuk. Na trzeciej lokacie, co jest niespodzianką, znalazła się gra reprezentująca Ciemną Stronę Mocy. Star Wars: The Force Unleashed znalzało 1 738 000 nabywców. Czy według Was, któryś z powyżej przedstawionych tytułów ma szansę na miano gry roku 2008?

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)