Najlepsze dodatki do modyfikowania interfejsu Firefoxa [TOP 10]

Lis (Fot. Flickr/Minette Layne/Lic. CC by-sa)
Lis (Fot. Flickr/Minette Layne/Lic. CC by-sa)
Mariusz Kosakowski

12.01.2011 12:11, aktual.: 14.01.2022 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przedstawiamy Wam dodatki do Firefoxa umożliwiające modyfikowanie interfejsu oraz kart w tej przeglądarce. Dzięki nim program jest prostszy w obsłudze, prezentuje się ładniej, a zarządzanie witrynami jest łatwiejsze.

Przedstawiamy Wam dodatki do Firefoxa umożliwiające modyfikowanie interfejsu oraz kart w tej przeglądarce. Dzięki nim program jest prostszy w obsłudze, prezentuje się ładniej, a zarządzanie witrynami jest łatwiejsze.

Personas Plus

Przegląd najlepszych dodatków modyfikujących interfejs w Firefoxie otwiera Personas Plus. Jest to łatwe w instalacji darmowe rozszerzenie pozwalające na zmianę interfejsu przeglądarki. Oferuje więcej funkcji niż wbudowany w aplikację menedżer minimotywów Personas.

Użytkownik może wybierać spośród 180 000 projektów. Personas Plus ma już 20 mln użytkowników.

FoxTab

Dodatki do Firefoxa takie jak FoxTab pozwalają poczuć się użytkownikowi jak w kinie podczas seansu w 3D. Wszystko za sprawą stron, które są prezentowane w ciekawy, trójwymiarowy sposób.

FoxTab oferuje szybki dostęp do ulubionych witryn, wygodne przełączanie się między kartami i informacje o ostatnio zamkniętych serwisach. Użytkownik może wybierać spośród 6 atrakcyjnych wersji interfejsu.

Tab Mix Plus

Cooliris

Cooliris to dodatek do Firefoxa, który rewolucjonizuje sposób przeglądania zdjęć i filmów, nie tylko tych z Sieci, ale również tych znajdujących się na dysku. Zdjęcia i filmy są prezentowane użytkownikowi w postaci ściany 3D.

Cooliris współpracuje z takimi serwisami, jak Google Images, Facebook, YouTube, Bing, Flickr, Picasa i innymi. Poza tym dodatek umożliwia słuchanie muzyki w Sieci, oglądanie telewizji i czytanie wiadomości.

FireGestures

Kto powiedział, że nawigacja między stronami musi być nuda i że trzeba posługiwać się przy tym myszką? Surfowanie po Sieci w ciekawy sposób zapewnia dodatek FireGestures. Umożliwia on wykonywanie różnych poleceń i skryptów za pomocą gestów myszki.

Fox Splitter

Fox Splitter to dodatek do Firefoxa znany dawniej jako Split Browser - rozszerzenie dla tych, którzy lubią widzieć naraz wszystkie otwarte strony. Rozszerzenie umożliwia zagospodarowanie okna przeglądarki wieloma serwisami.

Fox Splitter przyda się tym, którzy chcą porównać ze sobą strony WWW lub np. mieć cały czas widoczny kalendarz.

Multiple Tab Handler

New Tab King

„Naciśnij Ctrl+T, by zobaczyć magię”. Tak reklamowany jest dodatek do Firefoxa New Tab King. Rozszerzenie wprowadza funkcję, która standardowo występuje w przeglądarce Google Chrome. Po otwarciu nowej karty użytkownik widzi ostatnio odwiedzone strony.

Dodatki do Firefoxa cieszą oko, stwarzają przyjazne dla użytkownika środowisko do przeglądania stron WWW i do zarządzania ulubionymi serwisami. Mam nadzieję, że opisane rozszerzenia przydadzą się Wam podczas codziennej pracy z Firefoxem.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)