Najlepsze gadżety na Dzień Świętego Patryka

Najlepsze gadżety na Dzień Świętego Patryka17.03.2011 17:14
Fot. na lic. CC; flickr.com/by ccs-pics
Fot. na lic. CC; flickr.com/by ccs-pics
Paweł Żmuda

Z roku na rok Dzień Świętego Patryka zdobywa w naszym kraju coraz większą popularność. Nic dziwnego - w końcu jest to kolejna dobra okazja do wyskoczenia na imprezę. Jak podkreślić jej wyjątkowość? Popatrzmy na kilka gadżetów idealnie nadających się na obchody Dnia Świętego Patryka.

Z roku na rok Dzień Świętego Patryka zdobywa w naszym kraju coraz większą popularność. Nic dziwnego - w końcu jest to kolejna dobra okazja do wyskoczenia na imprezę. Jak podkreślić jej wyjątkowość? Popatrzmy na kilka gadżetów idealnie nadających się na obchody Dnia Świętego Patryka.

Impreza z okazji Dnia Świętego Patryka nie może obejść się bez odpowiedniego przebrania. Podstawą dobrze dobranego stroju są oczywiście buty. Tu z pomocą przychodzi nam znany producent obuwia - firma Nike - i jej ciekawe buty Nike Dunk High przygotowane z myślą o wszystkich imprezowiczach. Specjalna wersja butów powinna być już dostępna w Stanach. W Polsce musimy na nie poczekać, jednak może uda się jeszcze znaleźć gdzieś podobną, nieoryginalną parę?

Koty też lubią świętować

Zielone buty

Gdy już zadbamy o strój odpowiednio dobrany do wyjątkowej okazji, warto zastanowić się, w co ubrać kota. Producenci akcesoriów dla zwierząt uważają, że sierściuchy również mają prawo do świętowania. Idealnym gadżetem jest specjalnie przygotowana obróżka zdobiona wzorkiem czterolistnej koniczyny. Kosztuje jedynie około 33 złotych.

Jeśli dysponujemy nieco większą gotówką, zamiast wychodzić do zatłoczonego lokalu, w którym nie można spokojnie odpalić papierosa, możemy wyposażyć się w swój własny bar. Nadmuchiwany Irish Pub został przygotowany przez specjalistów z nowojorskiej firmy Portable Pubs. Niestety, rozwiązanie to nadaje się wyłącznie dla osób mających spory ogród i... 40 tysięcy dolarów.

Zielone piwo

Jak wiadomo - Dzień Świętego Patryka kojarzy się z piwem. By nadać imprezie odpowiedni klimat, warto zamiast standardowego, złocistego piwa polewać do kufli trunek o odpowiedniej, zielonej barwie. Właśnie takie piwo zostało przygotowane przez amerykański browar Brooklyn Brewery. W miejscach, gdzie trudno o lokalne produkty, wystarczy dodać do piwa trochę soku, który nada odpowiedni kolor.

Odpowiednia oprawa

Nieważne, czy pijemy koloru zielonego czy decydujemy się na standardowy napój - warto, by był on odpowiednio schłodzony. Tu z pomocą przychodzi sklep Shindigz i ogromna lodowa rzeźba czterolistnej koniczynki, z której można spijać dowolne napoje. Wymiary rzeźby to aż 30 x 30 x 20 cm. Niestety formę na lodową koniczynę należy przygotować aż na 12 godzin przed rozpoczęciem imprezy. Inaczej może się po prostu rozpłynąć...

Zielone Angry Birds

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oC9SzwBX_DU[/youtube]

Osobisty Irish Pub

Niestety, intensywne świętowanie Dnia Świętego Patryka w środku tygodnia może skończyć się ogromnym kacem i późniejszą absencją w pracy lub na uczelni. Co zrobić, jeśli nie możemy wyjść na imprezę, a i tak chcemy zjednoczyć się z Irlandczykami? Cóż, dla osób, które zostają w domu, polecamy specjalną edycję kultowej już gry Angry Birds ;).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)