Najlepsze gry na sylwestra

Najlepsze gry na sylwestra

Najlepsze gry na sylwestra
Damian
23.12.2008 18:00

Wigilia już jutro, a później wielkie odliczanie do Sylwestra, którego oczywiście można spędzić ze znajomymi przed konsolą czy PC-tem. Tylko na jakie tytuły się zdecydować? Najlepiej takie, w które można grać w kilka osób, a na dodatek nie będą zbyt wymagające... w końcu to sylwester. Wiadomo, że tego dnia każdy może mieć zawroty głowy. Z powodu gorąca i przejedzenia oczywiście!

Wigilia już jutro, a później wielkie odliczanie do Sylwestra, którego oczywiście można spędzić ze znajomymi przed konsolą czy PC-tem. Tylko na jakie tytuły się zdecydować? Najlepiej takie, w które można grać w kilka osób, a na dodatek nie będą zbyt wymagające... w końcu to sylwester. Wiadomo, że tego dnia każdy może mieć zawroty głowy. Z powodu gorąca i przejedzenia oczywiście!

Zdecydowanie najwięcej tytułów tego typu można znaleźć na konsoli Wii, która jest po prostu stworzona do miłej, bezproblemowej i bezstresowej rozrywki w kilka osób. Na dodatek ten Wiimote...

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/12/mariokart.jpg)

Na dobry początek, zanim się przejemy i dopóki nie będzie jeszcze tak gorąco, warto usiąść za kółkiem małych gokartów. Do tego idealnie nada się Mario Kart! Bracia hydraulicy, księżniczka i Lord Kupa (kto wymyślił tę nazwę?!) ruszają do szalonych wyścigów o miano najlepszego z najlepszych. Przednia zabawa gwarantowana. Na allegro jest do kupienia za ok 160zł z dołączoną kierownicą.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/12/pes2009.jpg)

Jak już przy "sporcie" jesteśmy, to jeśli wasze dziewczyny/koleżanki nie miałyby nic przeciwko, to warto rozegrać mały turniej w Pro Evolution Soccer 2009 lub FIFE 09 (a może same też lubią piłkę nożną?). Nie wnikajmy w to, co jest lepsze, bo są to dwie różny gry i każda z nich ma swoich zwolenników i przeciwników. Wracając do tematu... Do tych dwóch gier nie trzeba mieć więcej niż 2 padów. Szybkie "każdy z każdym" czy drabinka turniejowa i sprawa załatwiona. Może jakaś nagroda dla zwycięzcy? A jeśli ktoś nie lubi piłki nożnej, to zawsze zostaje jeszcze NHL 09, NBA 09, a nawet NFL 09. Gdzie je można dostać i za ile? Tego chyba nie trzeba nikomu mówić! W każdym sklepie i na allegro.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/12/guitarhero3.jpg)

Były wyścigi, był sport, bo sport to zdrowie (szkoda, że nie ten przed ekranem czy telewizorem) no to teraz przyszedł czas na śpiew. Po kilku głębszych... talerzach sałatki, rewelacyjnie sprawdzą się wszelakie gry typu karaoke oraz te, w których trzeba grać na instrumentach. Oczywistym wyborem będą Guitar Hero, Rock Band czy Singstar. Po tych wspomnianych już "sałatkach", język robi się nieco luźniejszy, więc ubaw gwarantowany. Wszystkie te gry są bardzo popularne, więc chyba nie będzie problemu z ich znalezieniem.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/12/boogie1.jpg)

Przy okazji można też troszkę zrzucić dzięki macie do tańczenia i odpowiednim grom. Najlepiej wyginająca się osoba oczywiście na nagrodę jaką może być... darmowa "sałatka" no i wyjazd na Brodłej wraz z nowym Porsche w Gran Turismo i metalową kulą w... czterech literach. A tak na poważnie, to przecież jest to sylwester, więc potańczyć trzeba. Do tego jeszcze będzie leciała fajna muza z głośniczków, więc wszystko jak najbardziej na swoim miejscu. Osobiście polecam Boogie. Inne gry tylko ze wspomnianą już matą. Król parkietu do kupienia za 45 zł na... allegro.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/12/marioparty.jpg)

Sport, muzyka, taniec i wyścigi. A może warto pograć w jakieś gierki, które polegają na strzeleniu większej ilości goli, zaśpiewaniu, zatańczeniu czy byciu najszybszym, ale w nieco bardziej zabawowy sposób. Mam na myśli Mario Party, czyli jak sama nazwa mówi, grę idealną na imprezę. Od gonitw, po strzelanki i na zręcznościówkach kończąc. Każda część to kilkadziesiąt prostych mini gier, które mogą przysporzyć nie lada radości. Najnowsza, ósma część gry jest do kupienia już za 146 zł.

Pomysłów może być jeszcze dużo! Czekamy na wasze propozycje na sylwestrowy wieczór. Pamiętajcie jednak, że tego dnia gramy tylko ze znajomymi! Samotny wieczór przy Gears of War czy innej grze, odpadają!!!

Źródło: Gry.wp.pl

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)