Najlepsze świąteczne tapety z pięknymi dziewczynami [TOP 10]

Najlepsze świąteczne tapety z pięknymi dziewczynami [TOP 10]
23.12.2010 15:17
Fot. YouWall.com
Fot. YouWall.com

Druga połowa grudnia kojarzy się Wam jedynie z "Jingle Bells" w supermarketach, rymowanymi SMS-ami i gorączką zakupów? Przy odrobinie chęci bez trudu można odkryć milsze dla oka, piękniejsze oblicze Świąt! ;)

Numer 10

Zastavki.com
Zastavki.com

Jak straszą serwisy meteorologiczne, tegoroczne święta mogą upłynąć pod znakiem deszczu i pogody pasującej bardziej do wiosennych roztopów. Dlatego nie wybrzydzajmy - choć śnieg na tapecie to tylko dorobione w programie graficznym gwiazdki ;).

Numer 9

Zastavki.com
Zastavki.com

Kto oglądał film "Dogma", ten już nigdy nie pomyśli o aniołach jak o istotach idealnych. Dziewczyna na tapecie również nie ma o nich dobrego zdania, dlatego zdjęcie wprowadza nutkę tajemniczości: anioł to czy bocian? :D

Numer 8

Wallpapers5.com
Wallpapers5.com

Kolory przypominają nieco kwieciste ogrody z kultowego filmu "Między piekłem a niebem". Na górze śnieg, na dole kolorowe smugi, a pośrodku to, co istotne. Nie doszukujcie się w tym sensu i głębi - ważne, że dobrze wygląda!

Numer 7

Zastavki.com
Zastavki.com

Ciekawe, jak często te długie wstążki kokardki zaczepiają o biżuterię? ;)

Numer 6

Wallpapers4Desktop.com
Wallpapers4Desktop.com

Zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi jedynym komentarzem do tej tapety mogą być szczere słowa potępienia. Poza tym: szampan pity z gwinta? Biedny Dom Pérignon przewraca się w grobie.

Numer 5

Wallpapers5.com
Wallpapers5.com

Tradycja bożonarodzeniowa nie jest może mocną stroną Azji, ale podziękujmy globalizacji za ogólnoświatową gorączkę X-Mas! ;)

Numer 4

Zastavki.com
Zastavki.com

Czerwony strój? Jest! Głowa otoczona bujnymi, jasnymi włosami? Jest! Czerwona czapka z białym otokiem? Jest! A mimo wszystko prawdziwy Mikołaj wygląda chyba trochę inaczej ;).

Numer 3

Zastavki.com
Zastavki.com

Stare przysłowie głosi, że co dwie głowy, to nie jedna - pomoc może okazać się bardzo cenna, jeśli wśród prezentów znajdziemy np. krzyżówki panoramiczne.

Numer 2

YouWall.com
YouWall.com

Pomocnik Mikołaja musi być przygotowany na trudne warunki terenowe. W razie śnieżnej zamieci, zasp i głębokiego śniegu niezbędnym elementem wyposażenia są superwysokie kozaki.

Numer 1

YouWall.com
YouWall.com

Na takim tle doskonale prezentowałby się Anakin tuż przed walką z Obi-Wanem. Ale nikt chyba nie ma zamiaru zaprzątać sobie tym głowy.

Pobierz - 1920 x 1200 (224 KB)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)