Najmniejsza kolorowa drukarka laserowa
Jak słusznie zauważa Engadget, nie ma się co podniecać drukarkami (choć już kiedyś informowaliśmy o seksownych drukarkach). Natomiast na pewno warto zwrócić uwagę na na najmniejszą kolorową drukarkę laserową na świecie, jak przedstawia swoje najnowsze dzieło Samsung.
Drukarka CLP-315K jest o 20% mniejsza od poprzedniego modelu, ma 32 MB wbudowanej pamięci i potrafi drukować 4 kolorowe strony na minutę, w rozdzielczości 2400 x 600 dpi. W czerni drukuje ich aż 17. Znacznie poprawiona w stosunku do poprzedniego modelu została jakość drukowanych zdjęć. Drukarka jest przy tym cicha, emituje dźwięk o natężeniu 45 dB.
Samsung przy okazji przedstawił też urządzenie zintegrowane CLX-3175FNK - drukarkę, skaner i faks w jednym, tym razem pomniejszone w stosunku do poprzednika aż o 40%. Z jego pomocą można zeskanować dokument prosto do pamięci USB lub z owego pendrive'a wydrukować, bez konieczności podłączania urządzenia do komputera.
[Źródło i fot.: Engadget]