Najpiękniejsza Lara? Nowa sesja zdjęciowa Alison Carroll

Najpiękniejsza Lara? Nowa sesja zdjęciowa Alison Carroll17.11.2008 17:00
Najpiękniejsza Lara? Nowa sesja zdjęciowa Alison Carroll
Igor Chrustek

Wybór realnej odpowiedniczki wirtualnej Lary Croft jest dość trudny. Eidos w całej karierze zaprezentowało światu kilka modelek, które reklamowały kolejne odsłony serii Tomb Raider. Piękna Karima Adebibe została wysłana na emeryturę, a jej miejsce zajęła młodziutka Alison Carroll. Serwis PS3 Life opublikował serię zdjęć z nową Larą. Widoczna na fotkach Pani Archeolog wydaje się smutna - zły dzień?

Wybór realnej odpowiedniczki wirtualnej* Lary Croft* jest dość trudny.* Eidos* w całej karierze zaprezentowało światu kilka modelek, które reklamowały kolejne odsłony serii Tomb Raider. Piękna Karima Adebibe została wysłana na emeryturę, a jej miejsce zajęła młodziutka Alison Carroll. Serwis PS3 Life opublikował serię zdjęć z nową Larą. Widoczna na fotkach* Pani Archeolog* wydaje się smutna - zły dzień?

Seksowne spojrzenie i równie seksowny pieprzyk na piersi to główny atut Alison. Jednak, patrząc na zdjęcia, wydawać się może, że modelka nie czuje się dobrze w skórze* Lary Croft*. Może wina leży po stronie braku zawodowego doświadczenia. 23-letnia Carroll pracowała wcześniej jako recepcjonistka w hotelu, jednak ma ona spory potencjał, by zdobyć sławę, pieniądze i rozkochać w sobie wielu fanów serii. Tylko spójrzcie na jej oczy. Która, według Was, z dam Eidosu była najbardziej zbliżona do oryginału?

Źródło: PS3 Life.nl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)