Najciekawsze reklamy komórkowe TOP 10

Najciekawsze reklamy komórkowe TOP 10
Paweł Żmuda

21.06.2010 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Reklama ma przede wszystkim zapadać w pamięć, dlatego twórcy stawiają często na szokujący przekaz, bez względu na jego sens. Trzeba pamięć, że odbiorcy niektórych usług to ludzie młodzi i bystrzy. Oto zestawienie spotów reklamowych, których twórcy postawili na zaciekawienie i rozbawienie użytkowników. A jednak da się zachować poziom!

Funny Commercial - Wife Called Motorolla

Komórkę należy nosić zawsze przy sobie. Jeśli ktoś miał co do tego jakiekolwiek wątpliwości, pewnie został przekonany przez Motorolę.

Zwierzęta latają taniej

Dziecko zamknięte w luku bagażowym to dość kontrowersyjna forma promocji najnowszej oferty operatora. Kontrowersyjna i trafna zarazem.

Banned iPhone 4 Promo

Prezentowana wyżej reklama nie jest oczywiście prawdziwą reklamówką nowego iPhone'a, jednak jest idealną parodią urządzenia, jego nowych funkcji oraz samego koncernu Apple.

Tak Tak Hot

Roznegliżowane kobiety potrafią sprzedać wszystko. Od kosiarki do trawy po... ofertę na kartę. Dobrze, że wiedzą to również specjaliści z Polski ;).

Orange-Airball-60

Kreatywna reklama operatora z piłką i Afryką w tle. Trzeba przyznać, że podobna forma jest dużo lepsza, niż zwykłe "jesteśmy lepsi od konkurencji".

Funny Mobile Phone Network Advert

Krótka kąpiel w basenie to sama przyjemność - pod warunkiem, że nasi przyjaciele nie zechcą się nieco zabawić : )

Funny mobile commercial

Ciekawy sposób promowania wysokiej jakości rozmów. Zastanawia tylko to, czy reklama skierowana była do kobiet, czy do mężczyzn :).

Turb...

Superbohater w reklamie operatora kojarzy nam się zwykle ze słynnym Turbodymomenem. Okazuje się jednak, że pomysł sprawdza się również w innych krajach.

"Facebook Update- Cousin in Town" - Latest Virgin Mobile Ad featuring Ranbir Kapoor

Wielu z nas nie wyobraża sobie już życia bez Facebooka. Jak wykorzystać siłę sieci społecznościowych tak, by nabiła nam nieco darmowych minut?

Orange Advert with Snoop Doggy Dogg

Wykorzystanie wizerunku jednego z najpopularniejszych raperów na świecie jest dobrym pomysłem. Jak widać, złym pomysłem jest wpływ na jego twórczość : ).

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)