Najszybszy komputer do gier na świecie od YoYotech

Fi7epower MLK1610 PC – to nazwa nowego desktopu do gier od YoYotech. Podobno został oficjalnie uznany za najszybszy w na świecie w swojej kategorii. Przynajmniej do końca tygodnia.

Najszybszy komputer do gier na świecie od YoYotech
Marek Maruszczak

Fi7epower MLK1610 PC – to nazwa nowego desktopu do gier od YoYotech. Podobno został oficjalnie uznany za najszybszy w na świecie w swojej kategorii. Przynajmniej do końca tygodnia.

Sercem komputera został nowy procesor Intel'a I7. Wersja 3,2GHz jest podkręcona do prędkości 3,73GHz. Dodatkowo MLK1610 PC ma do zaoferowania 9GB pamięci RAM DDR3, 80GB dysk Intel X25-M SSD oraz standardowy 1TB. O grafikę zadba Radeon HD 4870 X2 z 2GB GDDR5 RAM’u. Płyta główna, która to wszystko pomieści to ASUS' P6T. Całość można kupić za „jedyne” 4000 funtów.

Co ciekawe wspomniana wcześniej karta graficzna nie została dostarczona w systemie crossfire. YoYotech uznał, że wystarczy jeden Radeon. Oczywiście, jeżeli chcemy wydać „kilka” dodatkowych funtów płyta główna pozwala na podłączenie drugiej karty.

Nowe super szybkie komputery pojawiają się jak grzyby po deszczu. Dla, niektórych nie stanowi problemu wydanie takiej sumy na desktop. Trzeba jednak pamiętać, że tytuł najszybszego komputera na świecie jest bardzo „przechodni”.

Źródło: tech radar

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.