Największa piramida z domino prawie ukończona [wideo]

Czego się nie robi, żeby zostać gwiazdą Internetu. Ten ambitny człowiek chciał pokazać swoje umiejętności w układaniu dużej piramidy z domino. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Największa piramida z domino prawie ukończona [wideo]
Grzegorz Nowak

28.05.2011 16:00

Czego się nie robi, żeby zostać gwiazdą Internetu. Ten ambitny człowiek chciał pokazać swoje umiejętności w układaniu dużej piramidy z domino. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Żeby zabłysnąć w sieci ludzie wymyślają różne rzeczy. Ostatnio Paweł pisał o uwiecznionych przez kamery wyczynach sąsiadów zza wschodniej granicy, a to tylko jeden z przykładów. Tym razem próba jest znacznie mniej ekstremalna, ale kończy się raczej nie po myśli jej autora.

Bohater tego filmu chciał stworzyć największą piramidę ułożoną z domino, jaką można zobaczyć na YouTube. Zadanie ambitne, ale pomysłodawca jest doświadczonym składaczem domina - jak sam twierdzi, buduje z niego różne rzeczy już od 11 lat i dobrze wie, co robi. Piramida ułożona z ponad 13 tys. płytek popularnej gry rzeczywiście robiłaby wrażenie, gdyby nie drobna wpadka.

Jeśli jesteście ciekawi jak się skończyła ambitna budowa - filmik możecie obejrzeć poniżej.

Biggest domino pyramid ever... almost

Źródło: geekologie.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.