Następca Miyazakiego? [zwiastun]

Następca Miyazakiego? [zwiastun]
Michał Nowak

11.11.2010 15:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miłośnicy japońskiej animacji powinni być zadowoleni, bo rzadko się zdarza, żeby jednego dnia na blogu pojawiły się dwa zwiastuny filmów anime. Zapowiadany tutaj obraz, nosi uroczy tytuł Children Who Chase Lost Voices From Deep Below. Jego reżyserem jest Makato Shinkai, twórca filmów Ziemia kiedyś nam obiecana i 5 centymetrów na sekundę. Niektórzy twierdzą, że Shinkai może być godnym następcą Hayao Miyazakiego. Jesteście w stanie zgodzić się z taką teorią? Wizualnie olśniewający teaser w dalszej części wpisu.

Miłośnicy japońskiej animacji powinni być zadowoleni, bo rzadko się zdarza, żeby jednego dnia na blogu pojawiły się dwa zwiastuny filmów anime. Zapowiadany tutaj obraz, nosi uroczy tytuł *Children Who Chase Lost Voices From Deep Below. *Jego reżyserem jest Makato Shinkai, twórca filmów Ziemia kiedyś nam obiecana i 5 centymetrów na sekundę. Niektórzy twierdzą, że Shinkai może być godnym następcą Hayao Miyazakiego. Jesteście w stanie zgodzić się z taką teorią? Wizualnie olśniewający teaser w dalszej części wpisu.

Fabuła: Asuna spędza samotne dni na wsłuchiwaniu się w tajemniczą muzykę emanującą z archaicznego radioodbiornika, który posiada po swoim ojcu. Pewnego razu dziewczyna wyrusza w podróż pełną przygód, aby spotkać się z niegdyś poznanym chłopakiem. Podczas wędrówki będzie odkrywać piękno i okrucieństwa świata.

*Children Who Chase Lost Voices From Deep Below *(naprawdę uwielbiam ten tytuł) wyreżyserował Makoto Shinkai. Na temat premiery wiadomo tyle, że japońska nastąpi  w maju 2011.

Źródło: Twitch

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Odważny rudzielec [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Niewiasta z wieży [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Ken i Barbie [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)