Następny film Guillermo del Toro to...

Następny film Guillermo del Toro to...
Ireneusz Podsobiński

29.07.2010 10:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dlaczego jestem tak podekscytowany? Chyba się domyślacie! Kolejnym reżyserowanym przez Guillermo del Toro filmem będzie...

Dlaczego jestem tak podekscytowany? Chyba się domyślacie! Kolejnym reżyserowanym przez Guillermo del Toro filmem będzie...

...At the Mountains of Madness, ekranizacja powieści H.P. Lovecrafta W górach szaleństwa! Jeśli to nie żaden okrutny żart lub zwykła plotka serwisu Deadline, del Toro w końcu może ruszyć z projektem planowanym od tak wielu lat. Preprodukcja miałaby rozpocząć się za kilka tygodni, zaś zdjęcia zostałyby nakręcone latem przyszłego roku.

Na tym nie koniec zaskakujących wieści. Okazuje się, że projekt jako producent wesprze James Cameron! Sam film zaś powstanie w technice 3D, a dzięki obecności twórcy hitu Avatar, chyba nie musimy martwić się o fuszerkę.

Ponoć to właśnie Cameron przekonał studio Universal do projektu. I tutaj rodzi się pytanie, czym ich przekonał? Czy nadal możemy liczyć na horror z prawdziwego zdarzenia w kategorii R, jak to zakładał sobie del Toro? Jakoś nie widzę w tej stylistyce Camerona, ale Deadline twierdzi, że wierzy on w talent niedoszłego reżysera filmu Hobbit i dla niego zrobi wyjątek także w kwestii 3D (Cameron nie kwapi się do sygnowania trójwymiarowych projektów swoim nazwiskiem).

Początek czy koniec marzeń?

Foto: DGT1

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także