Nasz Świat za 50 lat

Nasz Świat za 50 lat

Nasz Świat za 50 lat
K Falernowa
14.11.2008 09:00

"zGGadnij, jak będzie wyglądać świat za 50 lat?" - to trwający właśnie konkurs promujący ekologię, zorganizowany przez platformę internetową Gadu-Gadu. Akcja stanowi element przygotowań do Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu - COP 14.

Nagrody są być może symboliczne, ale w sumie nie o nie tu chodzi tylko o zwiększanie świadomości na temat zmian klimatycznych...

  • to trwający właśnie konkurs promujący ekologię, zorganizowany przez platformę internetową Gadu-Gadu. Akcja stanowi element przygotowań do Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu - COP 14.

Nagrody są być może symboliczne, ale w sumie nie o nie tu chodzi tylko o zwiększanie świadomości na temat zmian klimatycznych...

Do wygrania w konkursie:

  • 10 odtwarzaczy mp3 Creative Muvo T100 2 GB (kolor czarny)
  • 10 kamerek internetowych Logitech QuickCam E2500
  • 10 myszek optycznych Tracer Exclusive TRM-SRO32 Innovation RF USB
  • 10 multimedialnych klawiatur komputerowych Logitech Media Keybord 600
  • pamiątkowe pendrivy z logo Konferencji Klimatycznej

Sam udział jest bardzo prosty, ale wymaga pewnej wiedzy - lub umiejętności szybkiego korzystania z Google... Należy wziąć udział w ankiecie konkursowej i poprawnie odpowiedzieć na pięć pytań konkursowych. Do wyboru są zawsze trzy odpowiedzi, a pytania poruszają temat zmian klimatycznych - np. któremu gatunkowi zwierząt grozi wymarcie czy które z miast może zniknąć pod wodą.

Ankieta jest anonimowa, ale nie do końca - bo przecież jakoś trzeba zwycięzców powiadomić:

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie 5 pytań konkursowych zostaniecie poproszeni o podanie Waszego numerka Gadu Gadu – pozwoli nam to na Waszą identyfikację i możliwość odnalezienia zgłoszenia potencjalnych zwycięzców.

Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu - COP 14 - odbędzie się w Poznaniu w dniach 1 – 12 grudnia 2008r.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)