Nawiedzony [zwiastun]

Nawiedzony [zwiastun]

Nawiedzony [zwiastun]
Michał Nowak
24.01.2011 12:26

Horrory o nawiedzonych domach (czy też poszczególnych członkach rodziny) to temat nie tylko stary jak świat, ale też bardzo wdzięczny dla kina grozy. Czy da się jeszcze wycisnąć coś ciekawego z tej nieco skostniałej formuły? Jakiś czas temu pisałem, że za ekranizację gry Castlevania chce się zabrać reżyser pierwszej Piły, który obecnie jest świeżo po ukończeniu swojego dreszczowca Insidious. W końcu przyszedł czas na teaser tej produkcji.

Horrory o nawiedzonych domach (czy też poszczególnych członkach rodziny) to temat nie tylko stary jak świat, ale też bardzo wdzięczny dla kina grozy. Czy da się jeszcze wycisnąć coś ciekawego z tej nieco skostniałej formuły? Jakiś czas temu pisałem, że za ekranizację gry *Castlevania *chce się zabrać reżyser pierwszej Piły, który obecnie jest świeżo po ukończeniu swojego dreszczowca Insidious. W końcu przyszedł czas na teaser tej produkcji.

Fabuła: Rodzina wprowadza się do starego domu. Niedługo po tym ma miejsce wypadek, po którym jeden z synów zapada w śpiączkę. Prawdziwa tragedia zaczyna się dopiero w momencie, gdy nowych mieszkańców zaczynają prześladować duchy z innego wymiaru.

Co ciekawe, IMDb klasyfikuje film jako horror, fantasy i komedię! Nic do śmiechu nie widziałem w zwiastunie, więc można potraktować to jako błąd. Albo jeszcze się okaże, że dostaniemy coś na wzór niedawnego Sama Raimiego (Wrota do piekieł).

Insidious wyreżyserował James Wan na podstawie scenariusza Leigha Whannella (również scenarzysta Piły). Role główne grają Patrick Wilson i Rose Byrne. Amerykańską premierę ustalono na 1 kwietnia 2011.

Źródło: Filmofilia

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Szkoła mutantów [zwiastun]
Szkoła mutantów [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Wędrówka dusz [zwiastun]
Wędrówka dusz [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Czas pokuty [zwiastun]
Czas pokuty [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Liga złych byłych [zwiastun]
Liga złych byłych [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)